Безплатни ваучери за Гугъл AdWords

pepo_999

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
134   0   0
Безплатни КОДОВЕ за ваучери за Гугъл AdWords - тук

Който иска да пробва! Бързо и лесно, и все пак подарък от чичо Гугъл!
 
Последно редактирано:
От: Безплатни ваучери за Гугъл AdWords

Безплатни ли?

За да Ви помогнем да започнете, ще Ви дадем 90 лв. кредит, когато изразходвате 30 лв.

Безплатни срещу 30 лв.
 
От: От: Безплатни ваучери за Гугъл AdWords

Безплатни ли?

За да Ви помогнем да започнете, ще Ви дадем 90 лв. кредит, когато изразходвате 30 лв.

Безплатни срещу 30 лв.

Айде промених го за да не се напъваш да четеш и да резбереш, че става въпрос за кодовете за ваучерите
 
От: Безплатни ваучери за Гугъл AdWords

пробвахте ли ги, някой да се похвали :beer:
 
От: Безплатни ваучери за Гугъл AdWords

Някой рекламира с тези ваучери, сещам се навремето въведох си всичко правилно, платих 10$ и накрая ми баннаха акаунта due to billing, сега имам още една карта, има ли смисъл да се занимавам ?
 
От: Безплатни ваучери за Гугъл AdWords

като не нарушаваш правилата няма страшно, просто сега вместо да си купиш Гугъл ги предлагат безплатно, е срещу 30 кинта де
 
От: Безплатни ваучери за Гугъл AdWords

Как става номера с тия ваучери, мога ли с няколко нови акаунта да пускам адуърдс на един сайт? Има ли опасност от забраняване на акаунта или сайта?
 
От: Безплатни ваучери за Гугъл AdWords

за различни сайтове да, но за един и същ не пробвай
 
От: Безплатни ваучери за Гугъл AdWords

Не знам за вас, но аз подобни ваучери ползвам от доста време и всичко беше ок. Взех за 2 акаунта от тези и направо ми се разказва играта вече 2 седмици и ще ви кажа защо:
2 акаунта, два магазина в една сфера, съответно много сходни кл думи. 1вият акаунт му слагам ваучера (от старите, които ми подариха с покупка на хостинг план), до 24ч всичко е в релси (първите 24ч прави 5-7 клика докато тръгнат нещата). Вторият, който е с такъв ваучер е нещо страшно - за дума, за която в 1вия акаунт съм със средна позиция 3 и цена 6ст във вторият ми иска 35ст.
Няма логика, няма обяснение. Обаждах се и на адуордс и от там не могат да ми го обяснят. Качествен рейтинг на думите 10/10.
Не вярвам да има разлики, но казвам какво се случва при мен.
 
От: Безплатни ваучери за Гугъл AdWords

как ти иска 35 стинки, нали си задаваш сам цена на клик или бъркам
 
От: Безплатни ваучери за Гугъл AdWords

"офертата Ви е по-ниска от тази за 1ва страница"... пък ти задавай ако искаш и -10ст
 
От: Безплатни ваучери за Гугъл AdWords

така може да - 1 страница е скъпо
 
От: Безплатни ваучери за Гугъл AdWords

как се премахва автоматичното дърпане на пари от картата след изчерпване на първоначално заредените 30 лева
 
От: Безплатни ваучери за Гугъл AdWords

няма - харчиш 30 лева за месец и получаваш, преди години беше безплатно
 
От: Безплатни ваучери за Гугъл AdWords

доволен съм, заредих акаунта, на 20 ден сумата беше изхарчена - 16 евра и след два дни имах 46 евра и нещо по сметката, доволно :clap:
 
От: Безплатни ваучери за Гугъл AdWords

А какъв е кода, понеже като отворя страницата ми дава само основна информация но няма код който да активирам
 
От: Безплатни ваучери за Гугъл AdWords

А какъв е кода, понеже като отворя страницата ми дава само основна информация но няма код който да активирам

Еми първо трябва да се регистрираш.
 

Горе