Безплатни карти за отстъпка -20% от Еконт и др

grigorov

Active Member
Здравейте,
В този форум е ставало дума за мрежи като Tipcard и разни други.
Който все пак случайно не ги е засякал tipcard.org тук е подробно описано.

По принцип тези карти струват определени пари като Тип кард конкретно 10-15 лв. на този който ти я препоръчва или този който я получава в зависимост как се разберете.
Но днес имах разговор със собственика по друг повод и се сетих за вас бойните другари в Предприемач и се разбрах с него за няколко безплатни бройки които мога да ви предложа.

Тези които са работили с мен им е ясно че не съм останал на 0.05% ли колко са от вашият оборот с картата но пък за някой от вас които имат малки онлайн магазинчета и пращат до 10-20 пратки на месец е идеален вариант понеже Еконт вече свалят проценти за малък брой пратки а тук няма такова нещо.
Освен с Еконт можете да ползвате отстъпки и на мн други места. Но това може да го прочетете от сайта.

Ясно е че големите дето правят по 100 пратки и на горе на месец това не представлява интерес.

Надявам се темата да не е прозвучала като агитация а по-скоро като мой опит да допринеса малко за нашите начинаещи членове особено когато това не ми струва нищо финансово :)

Пропуснах да напиша ако някой има желание за такава карта да ми пише на лична :)
 
Последно редактирано:
От: Безплатни карти за отстъпка -20% от Еконт и др

До момента разпратих покани на всички които са ми изпратили мейлите си с изключение на колегата stroej.com който не ми е дал мейла си за сега. И с него стават 5 човека, а аз за момента разполагах с 5 кредита безплатни карти. Надявам се колегите които са си поръчали карти да си ползват отстъпките със здраве ако имат въпроси да пишат на лична :)

Ако са активни ползватели на картите съм сигурен че ще мога да осигуря и още такива на по-късен етап.
 
От: Безплатни карти за отстъпка -20% от Еконт и др

Вече 25% отстъпка от Еконт. Без минимални изисквания за брой пратки и така нататък. Също така и 17% от D&D express.
Пиша го тъй като доста често засичах теми за евтини доставки и така нататък.
 
От: Безплатни карти за отстъпка -20% от Еконт и др

Не разбрах, как може да се получи покана за регистрация.
 
От: Безплатни карти за отстъпка -20% от Еконт и др

Само да се уточня. Ползвах старата тема, но не съобразих, че сега не се раздават безплатно. Цената на картата е 10 лв. Ако някой има интерес и реши да си я поръча да ми пише на лична.

Имаше доста злоупотреби с безплатние карти. Тоест повечето от хората които поискаха и получиха не си направиха труда да ги ползват. А тези карти и доставката до Вас все пак се заплащат от някого... За това по-добре всеки да си прецени когато дадеш 10 лв. ще си стимулиран да ползваш картата иначе не ти пука...

10 лв. се избиват с 5-6 пратки при тези проценти на отстъпка
 
От: Безплатни карти за отстъпка -20% от Еконт и др

Ако имаш общо с прякото им предлагане на тези карти, моля да се свържеш с мен на лс и да уговорим нещата.
 
От: Безплатни карти за отстъпка -20% от Еконт и др

Вече има няколко души от форума които имат регистрации и 3-4 души ги ползват доста активно. Ако имат желание могат да споделят тук опита си и дали са доволни дали имат проблеми и дали си струва :)
Събуждам тази тема защото наскоро беше пусната една друга на тема оптимизация на куриерските разходи и се оказа че доста хора не са видели този начин за пестене на средства за доставки :)
А ако някой друг е заинтригуван може да пише на лична за въпроси и покани.

Регистрацията НЕ е безплатна, но е сведена до минимум от 5 лв.

Поздрави!
 
От: Безплатни карти за отстъпка -20% от Еконт и др

Моля за покана на enky(at)abv.bg
 

Горе