Безплатни онлайн магазини

pitbull_manq

New Member
Здравеите,
аз съм нов във форума, но попаднах на един нов БГ сайт bdpmall. com , който предлага безплатни онлайн магазини в които можеш да продаваш всичко. Те поддържат магазините и всичко изглежда много убещаващо. Исках да попитам дали някой вече не е пробвал за да си каже мнението.
Благодаря ви и успех на всички :)
 
От: Безплатни онлайн магазини

Това звучи интересно, не знам колко е стабилна системата като качиш повече артикули дали няма да се омаже. Ако някой е ползвал услугите им да сподели.

Всичко това е и безплатно, което започва леко да ме съмнява….
 
От: Безплатни онлайн магазини

Zdraveite, na vsi4ki az pritejavam edin magazin v saita kazva se abcshop.bdpmall.com - 4estno kazano sum dovolna ot sistemata i supporta im e mnogo dobur na tozi etap. Edinstveno koeto te izpolzvat sa reklamnite ploshtadki predpolagam, 4e ot tam pe4elqt. Ina4e sega mi predlojiha da si izbera i mejdu oshte novi templeiti. Ako imate nqkakvi konkretni vuprosi
ili ima drugi koito u4astvat, mojem da spodelim opit :)
 
От: Безплатни онлайн магазини

Аха и за това трябваше да оспамиш целия форум... Нали знаеш, че няма никой да ти отвори мизерното магазинче..
 
Последно редактирано от модератор:
От: Безплатни онлайн магазини

:) аз също се регнах и вече имам собствен магазин :d няма да си правя реклама все още, но след като го наглася ще ви дам линк да си кажете мнението.
 
От: Безплатни онлайн магазини

Безплатен онлайн магазин

nikinta.com

e най доброто в България безплатно решение за изграждане на сайт за електронна търговия, от малък магазин до виртуален търговски център ! Готова онлайн витрина за Вашите стоки, поддържаща различни методи на плащане и доставка, пълен контрол на инвентара, неограничен брой продукти и категории и много други полезни инструменти .
Освен това е и най бързо зареждащата и безотказно работеща система !!!

Повече инфо на адрес : word.nikinta.com/?p=101
 
От: От: Безплатни онлайн магазини

Здравейте бих искал да си кажете мнението за моят online магазин за Микро Услуги crynet.eu Благодаря!
 
От: Безплатни онлайн магазини

За безплатен онлайн магазин мога да препоръчам directno.com. За да се регистрираш за търговец, и да си публикуваш стоките е безплатно, но после се начислява 2% такса от поръчките. Незнам дали е много този процент. Има изчисляване на доставката със Спиди, но с Еконт няма. Е, няма отделен адрес като например xxx.directno.com, но търговеца си има адрес directno.com/xxx .

На crynet ще отговоря, че сайта изглежда обещаващо, но все още е празен, а на празен сайт не кълве. И името не е много хубаво: "cry" означава плача. Но все пак ще пожелая успех на начинанието.
 
От: Безплатни онлайн магазини

Абе не знам кой какво мисли, но аз като гледам инфото на : vinchenca
Се е регнал точно преди да пише поста, и 5 мин след това е забягнал нейде по горите.

Това си е чиста проба безплатна реклама, и опит за набиране на хора, а дали по някакъв начин ще се опитат да ви ускубят след това незнам, но много подозрително прилича на пирамидка :)
 
От: Безплатни онлайн магазини

А леко да ви направи впечатление годината на поста ;)
 
От: Безплатни онлайн магазини

Доста е старичка но щом вече е вдигната и би била полезна на някой ( Х ) ще споделя моето мнение.
Доста бях разглеждал отностно " безплатна система за онлайн магазини " всички имат плюсове и минуси, но моята препоръка е за : prestashop

 
От: Безплатни онлайн магазини

Благодаря на borkox за отговорът надявам се да разработя този сайт.Идеята му е простичка и едновременно квалитетна с няколко думи crynet.eu е "Мрежа за споделяне на услуги" Благодаря за вниманието.
 

Горе