Ето един шибан съвет от левия ми ръкав

Blinky

Owner
аман от кликомани! после що са ме блокирали гугълци, ще са ми спряли 15 стинковите кликове изитата, що не ми плащат неогените ...

ХОРА ЩО НЕ СЕ ОПИТАТЕ ДА ИГРАЕТЕ ПО ПРАВИЛАТА???
Тука подкрепям на 100%, те Г да ме мислиш че не са си защитили системата от такива терикатщини като тези. Да си кликаш на рекламките....леле мале...гениялно. Как не се сетих и аз да го правя.

Ето един шибан съвет от левия ми ръкав: Сядането на задника, четенето, мисленето върху ситуацията и работа му е майката. Никой не е станал богат с:

"Аре да си цъкаме на рекламките от различни IP-та, така да направиме някой друг долар за розови клинчета"

"Ох....ще чета....дай да задам тъпия въпрос, па кой ми върже да отговаря, са ко да направя, че съм се родил терикат"

"Мързи ме да мина 100 директорий днес, защото всъщност ме мързи да ме мързи. И ми е досадно да дишам"

"Не мога да си направя сайт или блог защото незнам как? Добре де знам къде мога да прочета как...ама по-добре да отида и да изчукам съседката...днес е с розовото боди"

"Трябва да се пребера за да едитна една страница, че излиза за готини думички в гугъл, но майната му....ще си махна зелката и ще го свърша когато съм по-трезвен, което не се е случвало от няколко месеца"

"Как да стигна на първа страница ама с малко зор, че туко виж съм се насрал"

"Тук няма какво да ми кажат...по-добре да спамна и да се правя че не обичам да го лапам"


Ако тези мисли са ви в главата по-добре се откажете от всякакъв вид маркетинг и не споменавайте, че сте имали нещо общо с него, за да не ни обидите нас....ОК? :wink:

Za naduhvane izgleidaite zadalje
 
Последно редактирано:
От: Ето един шибан съвет от левия ми ръкав

Шибан опит от левите ми клиенти:

"Искам с малко кинти да избия рибата.. ше си намеря някой да излъжа да ми направи нещата и после аз съм човека"

"Ще ходя да се консултирам с тоя и оня, ще събера идеи и после ще излъжа пак някой да ми избие сайтовете на първо място в Гугъл"

"Ще направя същото дето са го направили ония, ако трябва ще копна малко снимки и текст".

"Ще се правя на много умен и пекан, за да ги спарвам и да не ме лъжат и да не ми крънкат разни допълнително пари за глупости.. пиявици... Аз съм врял кипял.. знам ги нещата"

"Какъвто и сайт да си направя, все трябва да избия рибата, ако всичко се осере, разработчика е бил копелдак и ще го псувам после пред всички други яки бизнесмени като мене"

"Трябва да се правят далавери, това е най-важното"



Ако и тия неща са ви главата, пак забравете за гореспоменатите идеи
 
От: Ето един шибан съвет от левия ми ръкав

Мерси за подкрепата от страна на Coolice & Radev, знаят за какво сме се събрали тук. Поздрав ... нещо към списъците:

YouTube - Jay-Z - 99 Problems Clean Version

"If you're havin' girl problems i feel bad for you son"

Аз бих перафразирал така:

"If you're havin' girl problems i won't bet on you, sun"
 
Ето един шибан съвет от левия ми ръкав - You Fucks

Темата си я бива много. Евалта за нея. ;)
Живота е прекалено шибан и гаден за да го разваме като принцеси - имам някакво странно чувство, че темата е пусната след като някой умник е предложил: да се запишеме за някаква боза, като PTC shit; да си цъкаме на адсенса; да му се даде всичко на готово, от сорта: не ми се чете, батета или просто го е играл нежен.

Нека и аз напиша някое друго изречение по случая:

Отдавна не съм влизал тук и гледам че форума се развива с пълна пара, това само може да ни радва. Все пат това е идеята му, да се развива. Но като гледам влизат и хора, които нямат жив интерес да правят кинти онлайн. Някои са тук за лафа и едната ч***я. Седят си, вайкат се и след месец-два са същите растения, каквито бяха и преди да влязат тук. :)

Да, знам че да прочетеш някоя тема от до и да го изпрактикуваш набързо, за да се осети материят не е като да боднеш някоя 16 годишна мърла или да обърнеш 7 големи водки, но всичко иска шертви. Били те малки или големи. ;)

Аз лично като започнах да се занимавам с онлайн маркетинг и популяризация на сайтове преди време нямаше Бг Форум в който да влизам и да чета добре селектирани неща, които са последните новости и споделен опит от други хора занивамащи се с това. Голям бонус е за нас.

Така че моят шибан съвет е да не се правите на лигави червеи (тези, които си търсят оправдание за всичко) и да си сядате на четирибуквието, защото някой след година-две (даже и по-рано) ще печеляд много добре, а другите ще си седят и пак ще циврят, че са изпуснали момента, заради това че не са си дали малко роз в началото.
 
Последно редактирано:
От: Ето един шибан съвет от левия ми ръкав

This is not just a game...
 
От: Ето един шибан съвет от левия ми ръкав - You Fucks

Темата си я бива много. Евалта за нея. ;)
Живота е прекалено шибан и гаден за да го разваме като принцеси - имам някакво странно чувство, че темата е пусната след като някой умник е предложил: да се запишеме за някаква боза, като PTC shit; да си цъкаме на адсенса; да му се даде всичко на готово, от сорта: не ми се чете, батета или просто го е играл нежен.

Нека и аз напиша някое друго изречение по случая:

Отдавна не съм влизал тук и гледам че форума се развива с пълна пара, това само може да ни радва. Все пат това е идеята му, да се развива. Но като гледам влизат и хора, които нямат жив интерес да правят кинти онлайн. Някои са тук за лафа и едната ч***я. Седят си, вайкат се и след месец-два са същите растения, каквито бяха и преди да влязат тук. :)

Да, знам че да прочетеш някоя тема от до и да го изпрактикуваш набързо, за да се осети материят не е като да боднеш някоя 16 годишна мърла или да обърнеш 7 големи водки, но всичко иска шертви. Били те малки или големи. ;)

Аз лично като започнах да се занимавам с онлайн маркетинг и популяризация на сайтове преди време нямаше Бг Форум в който да влизам и да чета добре селектирани неща, които са последните новости и споделен опит от други хора занивамащи се с това. Голям бонус е за нас.

Така че моят шибан съвет е да не се правите на лигави червеи (тези, които си търсят оправдание за всичко) и да си сядате на четирибуквието, защото някой след година-две (даже и по-рано) ще печеляд много добре, а другите ще си седят и пак ще циврят, че са изпуснали момента, заради това че не са си дали малко роз в началото.

я тук имало rx афилиейт :D право им го думаш братле и аз съм от старата школа и знам :D
 
От: Ето един шибан съвет от левия ми ръкав

така е, но лошото е и че могат лесно да ви съботират.
 
От: Ето един шибан съвет от левия ми ръкав

Хммм то бива четене сагласен съм... дори до одеве ми се въртеше в главата идеята след някой и друг месец да си поръчам да ми направят едно златно медалионче с надпис "Учи или бачкай като куче" или нещо подобно :) . Истината е че има хляб в тази работа. Друг е въпроса че трябват сериозни знания и време за да стигнеш до сериозните пари. Няма безплатен обяд както са казали хората. Аз обаче от четене взех че стигнах до извода че малко сам закъснял за дот ком манията но въпреки това си заслужава да катериш нагоре докато не нацапаш до коленете в кацата с меда :) Успех на всички които са се захванали сериозно а останалите ги съветвам да си се върнат към сайтовете за запознанства към чата, каунтърстрайка или каквото и да било там сварзано със най-ниското ниво (да не се обиди някой , така обясняваше днес Еблю, така де даскала ни по програмиране с примитивна наклонност към жените ) а именно юзъра.
ТРЪК :)
 
От: Ето един шибан съвет от левия ми ръкав

даскала ни по програмиране с примитивна наклонност към жените
Даскалът ви е пич, ква друга наклонност да има човеко?
:d
 
От: Ето един шибан съвет от левия ми ръкав

[offtopic]Нашия даскал по информатика пък е научил 4 кода на паскал и да работи само с клавиатурата и вече е най-големия програмист... пфф... и ни вика абе вие тъпи ли сте бе и некви такива, много е зле...
[/offtopic]
 
От: От: Ето един шибан съвет от левия ми ръкав

За да е даскал значи със сигурност не е особенно добър програмист. Не се заблуйдавай колкото и да се прави на умен...

хаха да това е така за България. В момента в унито в Финландия , в което уча преподавателя ми по програмиране (с++ и джава) е СЕО на компанията-доставчик на софтуер за военни и административни цели на финското правителство.

Преподавателят ми по маркетинг е Заместник Изпълнителен Директор на Нокиа за Финландия.

Има разлика от бг където за 1 година в ТУ се срещнах с даскал по програмиране , който ми обясняваше как в делфито има повече хляб от колкото в пхп/с++/джава взети заедно и 85-годишната баба дешка по маркетинг , която преподаваше маркетинговите стратегии на компании от преди голямата депресия...
 
От: Ето един шибан съвет от левия ми ръкав

в ТУ-то на времето предадох една курсова работа "клиент - сервер" приложение а даскала явно нчмаше мноо понятие от тия работи та трчбваше да му обяснявам кво е длл и т.н

сега години по късно мога да кажа с чисто сърце че школовката която се получава в бг. вузовете или по специално МЕИ-то е незаменима останалото ако ти е кеф ще си го научиш сам
 
От: Ето един шибан съвет от левия ми ръкав

Тази тема ми напомня, че в 80% от случаите когато се навия да помогна на някои от форум или каквото е да си направи сайт ми влиза с теорията колко бил велик далавераджия и, че интернета няма как освен да му направи големите пари.

И, естествено, ги има онези случаи:
(Skype)
"Здрасти, кажи с какво те интересува?"
"Абе трябва ми сайт дето да вади мноо пари, ама ти кажи де - как да го направя"

Това не е въпрос.

Лично аз бих казал, че трябва да се оставят хората на естествения подбор, а който има акъла да пита "защо това ми прави така, а не иначе?" тогава да се отговаря. Всичко друго ban/ignore!

:lol: :lol: :lol:
 
От: От: Ето един шибан съвет от левия ми ръкав

Това не е въпрос.

Лично аз бих казал, че трябва да се оставят хората на естествения подбор, а който има акъла да пита "защо това ми прави така, а не иначе?" тогава да се отговаря. Всичко друго ban/ignore!

:lol: :lol: :lol:
Леле, бате. Жесток си. Направо ми четеш мислите....но толернтността е в много голям % тук, както и ще остане. За жалост мялко са тези, които им индва от вътре да са любопитни и да се развиват, другите си чакат на готово това да им се случи. Но факт е че всеки има нужда от малки напътсвтия във всяко едно отношение.

Надявам се да се промени тенденцията...да влизат хора...да четат това, което им е хванало вниманието...да пробват наученото....и да питат про неща за да се заформи по-професионална атмосфера....Ама това никога няма да се случи. Просто свикваме с това и толкова. :lol:

И аз съм за естествения подбор, но тук е БГ. Всеки иска да лапа без много много работа. Така че тук се помага за да се промени това...след като новото поколение webmaster-и се обучат, те ще превъзпитат новите и така надявам се това да се промени. Но пак съм леко недоверчив в това отношение.
 
От: Ето един шибан съвет от левия ми ръкав

Подкрепям Ви напълно.......и нека да не забравяме че никой не се е родил научен. Само че всеки е получил помощ в началото. Аз се заглеждам от около седмица, най-много и половина по Адсенс и "Как да спечеля пари от интернет", Афилиейт програми и т.н. ......... с гордост заявявам че не попадам в категорията " Ама как се прави сайт?" или " Направи ми сайт дет печели мноо ". И все пак много неща още не са ми ясни.............които ще споделя може би с вас ( т.е. ще пойскам информация).....и се надявам да не Ви дразня с това (аз съм още в отбора на начинаещите, и Вие сте играли от начало там :) ).
 
От: Ето един шибан съвет от левия ми ръкав - You Fucks

Темата си я бива много. Евалта за нея. ;)
Живота е прекалено шибан и гаден за да го разваме като принцеси - имам някакво странно чувство, че темата е пусната след като някой умник е предложил: да се запишеме за някаква боза, като PTC shit; да си цъкаме на адсенса; да му се даде всичко на готово, от сорта: не ми се чете, батета или просто го е играл нежен.

Нека и аз напиша някое друго изречение по случая:

Отдавна не съм влизал тук и гледам че форума се развива с пълна пара, това само може да ни радва. Все пат това е идеята му, да се развива. Но като гледам влизат и хора, които нямат жив интерес да правят кинти онлайн. Някои са тук за лафа и едната ч***я. Седят си, вайкат се и след месец-два са същите растения, каквито бяха и преди да влязат тук. :)

Да, знам че да прочетеш някоя тема от до и да го изпрактикуваш набързо, за да се осети материят не е като да боднеш някоя 16 годишна мърла или да обърнеш 7 големи водки, но всичко иска шертви. Били те малки или големи. ;)

Аз лично като започнах да се занимавам с онлайн маркетинг и популяризация на сайтове преди време нямаше Бг Форум в който да влизам и да чета добре селектирани неща, които са последните новости и споделен опит от други хора занивамащи се с това. Голям бонус е за нас.

Така че моят шибан съвет е да не се правите на лигави червеи (тези, които си търсят оправдание за всичко) и да си сядате на четирибуквието, защото някой след година-две (даже и по-рано) ще печеляд много добре, а другите ще си седят и пак ще циврят, че са изпуснали момента, заради това че не са си дали малко роз в началото.

С доста закъснение се включвам в темата, но тя си е актулна и с пълна сила. Подкрепям те:roll:! Blinky и теб - много добре си го написал:)
 
От: Ето един шибан съвет от левия ми ръкав

Едни от най-яките текстове,които съм чел.Не вярвах че има още такива хора.Дано повече хора мислят като Вас.Защото няма значение какво работиш,може и да копаш на полето,но ако възприемаш нещата по този начин всичко ще е по-яко:d.
P.s.Просто мнение.
 

Горе