Безплатни секс играчки

За всички блогъри

Hot Shop ви подарява секс играчки, бельо и козметика на стойност до 50 лв.

Единственото условие е след като ви изпратим желания продукт (всичко за наша сметка: продукт+доставка) вие да напишете кратко резюме за продукта във вашия блог.
Естествено ще искаме и едно линкче към нашия секс магазин, но мислим, че 50-те лева го оправдават.

На всеки желаещ ще обърнем индивидуално внимание.

Пишете ни тук на ЛС или на skype: hotshop.bg

Виж какво можеш да получиш безплатно на http://www.hotshop.bg
 
От: Безплатни секс играчки

Офертата е добра, жалко, че нямах блогче.

поздрави, айбиемчо
 
Последно редактирано:
От: Безплатни секс играчки

Супер интересни и рейтингови статии стават за секс играчките на бъдещето от висок клас!
Предполагам Златко няма да има нищо против да си поръчате нещо друго, а да напишете ревю за тях.
 
От: Безплатни секс играчки

Тази тема определено привлича вниманието.. напълно съм сигурен, че ще има много желаещи.. успех, и btw, дано публикуваните ревюта и линкчетата оправдаят солидната инвестиция..
 
От: Безплатни секс играчки

Имам един авер, който не е регнат във форма. но блога му е хипер извратен и съм сигурен. че ще се навие

Може ли да ми кажеш името на този твой авер? Аз се сещам за един цицоман и сега ми хрумна да му пратя линк към темата :D
 
От: От: Безплатни секс играчки

Може ли да ми кажеш името на този твой авер? Аз се сещам за един цицоман и сега ми хрумна да му пратя линк към темата :D
Ами моя авер се крия пот прякора DD ама каза, че ако си вземел изкуствена вагина хората щели да го помислят за съвсем пропаднал, разчарова ме като цяло
 
От: Безплатни секс играчки

Значи не е този, за който си мисля :) Е за какво му е такова нещо, няма ли жени за него? :) Опа, сори за офтопика. Аз писах на един човек в edno23.com който има блог, в който става дума за жени и някакви такива неща. Там като цяло има много хора с блогове, тъй че препоръчвам на автора да опита там :)
 
От: Безплатни секс играчки

Първите безплатни секс играчки вече пътуват към блогърите.

Напомням ви, че доставките са анонимни и куриерите не знаят какво ви доставят.

Още нещо, никой не ви задължава да правите ревюта на секс кукли или вагини - може да си поръчате испанска муха, еротично бельо или просто парфюм с феромони.

Очакваме ви.

hotshop.bg
 
От: Безплатни секс играчки

Ееех :D Много добра оферта, ако блогът ми беше онлайн бих се възползвал :D
 

Горе