Безплатни статии

От: Безплатни статии

Определено ми направи положително впечатление тази тема. Поздрави
 
От: Безплатни статии

Мина цял месец, а човека така и не прати нищо. При положение че бях един от първите които му писаха и ми каза, че се заема със статиите.....
 
От: Безплатни статии

Аз не знам що му се връзвате на лакардиите... ?! Дано излезе точен и да си спази "обещанията", но силно ме съмнява щом веднъж вече е влязъл в черният списък, значи има основание да е там. Дадох му +, но не искам нищо от него в замяна, освен да е коректен към колегите от форума! Аз поне ако се "наакам", няма да карам никой от форума да ме трие, а ще се забърша сам... Весели празници на Всички!
 
От: Безплатни статии

На никой ли не е свършил работа? Щом за толкова време не е направил нищо, значи трябва на всички да е ясно колко е точен ;)
 
От: Безплатни статии

Ии ббях забравил за тази тема. Я някой ако е получил стания да пише. Ако не утре да го зачервяваме и да идва да прави бизнес пак тук.
 
Re: От: Безплатни статии

Ии ббях забравил за тази тема. Я някой ако е получил стания да пише. Ако не утре да го зачервяваме и да идва да прави бизнес пак тук.
Аз получих почти веднага, на следващия ден още, но явно други късметлии няма?
 
От: Безплатни статии

Кога поръча, понеже според постовете в темата съм четвърти, но ни вест, ни кост оот него. За един месец 4 статии ако не може да напише, защо се захваща...
 
Re: От: Безплатни статии

Кога поръча, понеже според постовете в темата съм четвърти, но ни вест, ни кост оот него. За един месец 4 статии ако не може да напише, защо се захваща...
Писах му на лично 10-тина минути след като пусна темата, получих отговор 2 часа по-късно и обещаната статия на следващия ден..
 
От: Безплатни статии

Аз изчаках още 1-2 дни за да видя дали автора ще отреагира по някакъв начин, но.... виждам че си влиза човека, нито пише в темата, нито на лично... така че за мен работата е ясна!
 
От: Безплатни статии

Аз изчаках още 1-2 дни за да видя дали автора ще отреагира по някакъв начин, но.... виждам че си влиза човека, нито пише в темата, нито на лично... така че за мен работата е ясна!

И аз забелязах същото... А иначе бях почти сигурен в неговите НЕ/възможности... още от създаването на темата и наглото му искане на положителни вотове! Смятам, че с (+) вотовете, които му дадохме незаслужено, направихме грешка и вредим на много наши колеги... Но, дано да греша, де !!!
 
От: Безплатни статии

И в момента е онлайн. Давам му 5 минути да се включи в темата или и аз го зачервявам. Ама много добър съм станал. Директно трябва да му дам червено. Един месец ме мотае...
 
От: Безплатни статии

И в момента е онлайн. Давам му 5 минути да се включи в темата или и аз го зачервявам. Ама много добър съм станал. Директно трябва да му дам червено. Един месец ме мотае...

И аз мисля да поправя грешката си! Сори, мислех, че наистина се е разкаял, но уви... :(
 
От: Безплатни статии

Ъпвам тая тема, защото потребителя все още се подвизава във форума и си пуска обяви в пазара. Избумкал съм му 20 червени репи, ама не е редно да се забравя тая тема...
 
От: Безплатни статии

Така е, Пингвинчо излъга маса народ да му дадат положителен реп, за да им напише безплатни статии... Крайно некоректно и унизителелно. И аз тогава му дадох (+), но е крайно време да си го взема... Никога не съм му искал статиите, но за жалост българите сме състрадателни и наивни. Оказа се, че и аз съм един от тях... Крайно време е който се наака, сам да си се бърше!
 

Горе