Безплатни уебинари

3des

Member
Направих по темата на моя продукт лекция на живо, в резутат 20% от хората веднага си купиха продукта, та се чудя... Ако направя безплатен уебинар, дали ще има подобен ефект? Плюсовете:
- ще достигна до много хора
- за да се подготвя, няма да загубя много време
- мога да предложа на всички присъствали на уебинара отстъпка за определен период от време, за да ги подтикна към действие
- вежнъж записан уебинара може да се качи в youtube и да се гледа много пъти в последствие
- ще събера база от заинтересувани e-mail-и
Минусите:
- нямам още никаква идея как да го обезпеча софтуерно и хардуерно

Ще се радвам, ако споделите мнение!
 
От: Безплатни уебинари

Уебинарите са много подходящи за представяне на продукти, събиране на обратна връзка и native реклама. Не се замисляй, структурирай си целите и действай. Освен, че уебинарите са много по икономически достъпни създаваш достъпно съдържание, което остава във времето и всеки, който има нужда може да го използва във време когато на него му е удобно, за разлика от face-to-face събитията. В зависимост от бюджета, който можеш да инвестираш и от това колко хора очакваш, какви инструменти ти трябват и т.н. може да си избереш платформа.
 
От: Безплатни уебинари

Здравей 3des,
Определено мога да ти помогна по този въпрос, защото имам опит (не е голям, но пак е нещо.
Както каза ftis - не се замисляй, а направо действай, плюсовете са безброй, минусите са почти никакви(да не кажа, че няма такива)
Като платформа има различни, аз лично използвам Google Hangout, защото ми е най-лесно и просто, слагам ембед-а в страничката където ми върви семинара, под видеото има чат, където хората могат да задават въпроси и всичко е окей. Ако знаеш какво правиш и как да презентираш, това за мен е златна мина. Всеки е във Интернет, няма изключения.
Ако имаш по-конкретни въпроси, моля те, свържи се с мен на Лично и с удоволствие ще ти отговоря :)

Поздрави и Успех,
Павел :)
 
От: Безплатни уебинари

Здравейте 3des,

Мога да ви помогна с информация за уебинарите. Имам много голям опит, събирала съм уебинари за над 250 участници.
Можете да ми пишете на лични.
 
Последно редактирано:

Горе