Безплатни guest post сайтове да предложите за България?

bonm21

Member
Привет,

Бихте ли предложими сайтове за блог статии, които работят и одобряват в рамките на няколко дни?

Благодаря ;)
 
Защо вярваш, че такива нискокачествени линкове ще ти помогнат?
Здравей, те са за между другото и не са ми задължителни. Естествено, че повечето сайтове не са подходящи, но и за това събирам информация. Понякога има добри попадения.
 
По-скоро отдели времето и намери добър блог/сайт, в която да помолиш да ти публикуват статията. Разбира се, бъди готов и да платиш нещо, или да дадеш нещо. Но ще е в пъти по-полезно от това да се разпръснеш няколко статии по някакви джънк сайтчета, без трафик и без реална стойност за Google или другите търсачки. ;)
 
Аз мога да предложа гест пост в наши сайтове, стига да е добър кънтент, който не е копи-пейст. Разгледай сайтовете от подписа ми и ми пиши при интерес :)
 
Аз мога да предложа гест пост в наши сайтове, стига да е добър кънтент, който не е копи-пейст. Разгледай сайтовете от подписа ми и ми пиши при интерес :)
Бате, само при мен ли не ти работят вътрешните страници и постове. Иначе съм си харесал една секция на един от сайтовете - Технологии. :)
 
Бате, само при мен ли не ти работят вътрешните страници и постове. Иначе съм си харесал една секция на един от сайтовете - Технологии. :)
Здравей, кое точно не работи? Имай предвид, че ние сме копирайтъри и не разбираме чак толкова, обясни го с прост език :)
Иначе ако ви трябват линкове, няма проблем - пиши. Той хостингът е и при вас иначе.
 
Здравей, кое точно не работи? Имай предвид, че ние сме копирайтъри и не разбираме чак толкова, обясни го с прост език :)
Иначе ако ви трябват линкове, няма проблем - пиши. Той хостингът е и при вас иначе.
Ааа, сработи: vibes.bg/category/tech-vibes/технологии/

Моя грешка нещо, не ми се отваряше. Супер, че е при нас. Мерси за това. :) Пиша ти, веднага лично. ;) Мерси много.
 

Горе