Безплатни PR статии

От: Безплатни PR статии

Хаха ... интересно. Сега да ти кажа, колега, че сайта ми не е само копирано съдържание. Имам доста авторско, не се притеснявай. И понеже си голям експерт, малко по-късно, ако държиш, може да ти покажа, че от google посещенията са ми над 10, за да ги махаш тия глави .... не ти трябват :twisted:

Ей сега ще ти обясня. Сайта ти е с копирано съдържание, нямаш никакъв ранг в гугъл, а посещенията ти са от фейсбук. Една статия струва поне 5 кинта, а линк от такъв сайт не искам, значи хвърлям 5 лева за да видят има-няма 50 човека статията. Какъв бранд и какви филми ми говорите. Както и трафика ти идва на 100% от категориите ти видео и снимки, ако правиш по 5-10 посещения от гугъл на ден ще си резна главата, ако трябва и двете.
 
От: Безплатни PR статии

Покажи, аз на приказки не вярвам. Както и да е, като има мераклии да ти създават контент срещу безсмислен линк нека.
Хаха ... интересно. Сега да ти кажа, колега, че сайта ми не е само копирано съдържание. Имам доста авторско, не се притеснявай. И понеже си голям експерт, малко по-късно, ако държиш, може да ти покажа, че от google посещенията са ми над 10, за да ги махаш тия глави .... не ти трябват :twisted:
 
Re: От: Безплатни PR статии

Аз "закачих" автора относно уникалността. След като ползва копирано съдържание от други сайтове, защо сега иска уникално от нас? Дискриминация! :)
Кво се репчите?

Еми, брат. Единият ще плесни нещо за врати, другият - за херпес, и съдържанието не е от голямо значение, все пак. ;) Плескайте бранда без линк и сте пак с едни гърди напред. ;)
 

Горе