Безплатно добавяне на сайтове, свързани с недвижимите имоти

От: Безплатно добавяне на сайтове, свързани с недвижимите имоти

Една забележка от мен (тъй като въпросния автор на темата ме наспами преди няколко дни) - като това, което предлагате е класация, защо рекламодателите са с по 4000 гласа а останалите, които не са рекламирали са с по 1 глас? Редно ли е да се помпат гласове за това, че е платено за реклама? Какъв е смисъла от воденето на класация тогава? Пишете го - линк ферма и готово. :)
 
От: Безплатно добавяне на сайтове, свързани с недвижимите имоти

Една забележка от мен (тъй като въпросния автор на темата ме наспами преди няколко дни) - като това, което предлагате е класация, защо рекламодателите са с по 4000 гласа а останалите, които не са рекламирали са с по 1 глас? Редно ли е да се помпат гласове за това, че е платено за реклама? Какъв е смисъла от воденето на класация тогава? Пишете го - линк ферма и готово. :)

1. Аз съм автор на темата и не си спомням да съм спамил когото и да било, камо ли чернокож. Има 3-4 поста във форуми в съответните рубрики (линк размяна и подобни). Ако не знаеш какво е спам - има достатъчно информация в Мрежата, желателно е да се прочете преди да се ползват непознати думи..
2. В темата е обяснено какво се отчита - брой посетители на сайта. За да се отчита този брой трябва да има брояч. Ако няма брояч, то няма как той да отчита. Сайтовете, които не са сложили брояч, просто си седят в класацията и не мърдат. Сайтовете, които са си сложили брояч, вървят нагоре, защото им се отчитат посетителите. колкото повече посетители имат на страниците си (на които има брояч) - толкова по-напред отиват.
 
От: Безплатно добавяне на сайтове, свързани с недвижимите имоти

Сега видях, че има сайт Капитал в класацията, който вероятно е твой (поне така се вижда от тукашния подпис). Седи си на едно място, защото броячът не му отчита посетителите. Не му ги го отчита, защото е брояч, а не Делфийския оракул и за да отчита нещо трябва да го следи или наблюдава, т.е. да има някакъв код на страницата, чрез който да брои. As simple as that.
 

Горе