Безплатно използване на полезни SEO интрументи. Идеално за уебмастъри и SEO-та

tatriki

Member
Съвсем скоро стартира сайт със множество качествени SEO инструменти, и пускам този пост от името на собствениците.

Целта на сайта е да се автоматизира SEO-to до колкото е възможно и да се съберат голяма част от нужните и полезни SEO tools, на едно място. Днес стартира BETA версията предназначена да тества системата с 300 безплатни регистрации, като 200 от тях са за феновете на FB страницата ТУК, те са вече заети към този момент, но има още 100 за първите регистрирали се директно в сайта TurboSEO. Има много инструменти, които са изброени в сайта, при желание можете да погледнете. Един от инструментите е semi automatic directory submitter с лист от 5000+ директории (PR0-PR6), който е част от специалния TurboSEO SEO панел. Субмита в директориите става само с въвеждане на CAPTCHA-та за съответната директория като се въртят 6 различни описания и тайтъли по ваш избор, става много бързо можете спокойно да субмитвате по 150 директории на час, като на някои от тях ще трябва да потвърждавате емейли на предварително зададения от вас емейл.

Машината е разположена на мощен cloud сървър. А сайта е разделен на 2 части едната е свободна за всички посетители и включва инструменти като (keyword research, mass w3c validator, аuto backlink builder, auto search engine submitter и други), а другата част от сайта е панела в който е разположен semi automatic directory submitter, Keyword Position Checker който пази статистика за всички въведени сайтове и всички ключови думи, дефакто можете ако искате да въведете 30 сайта и на всеки сайт например по 30 ключови думи и можете да следите класирането във google, yahoo bing (скоро и google.bg) като информацията се ъпдейтва всеки ден и се запазва под формата на точна статистика това се явява идеално за собственици на сайтове SEO компании и SEO фрилансъри. Други инструменти от панела са backlink checker, site auditor койтo показва пълна информация за всички вътрешни страници включително и PR-а на всяка вътрешна страница този инструмент е идеален и за проучване на конкуренцията. Има и много други инструменти във този панел на които можете да видите кратко описание ТУК

Проектът е Български затова членовете на този форум имат една седмица време да се регистрират и възползват безплатно от услугата за една година. Могат да го направят ТУК и да изберат опцията "I want to be BetaTester and to get free 1 year account as regular user. Ще получите потвърждаващ имейл до 24 часа и достъп до панела.

Ще се радваме ако ни дадете feedback чрез формата за контакти в сайта. Ако имате някакви предложения към сайта, каквито и да са, моля споделете ги с нас, ще бъдем благодарни. Питайте ако имате въпроси, ще се радваме да отговорим.

Поздрави TurboSEO team
 
Последно редактирано:
От: Безплатно използване на полезни SEO интрументи. Идеално за уебмастъри и SEO-та

регистрирах се, но каде е логин страницата кум инструментите...?
 
От: Безплатно използване на полезни SEO интрументи. Идеално за уебмастъри и SEO-та

Ще е хубаво да го направите и на български език.
 
От: Безплатно използване на полезни SEO интрументи. Идеално за уебмастъри и SEO-та

регистрирах се, но каде е логин страницата кум инструментите...?

Логин страницата е тук: Turbo SEO dashboard login Всички регистрации са активни вече.
 
От: Безплатно използване на полезни SEO интрументи. Идеално за уебмастъри и SEO-та

Регистрирах се, на пръв поглед доста, доста полезни нещица има :) Но утре ще продължа, че веч жената ще ме бие :)
 
От: Безплатно използване на полезни SEO интрументи. Идеално за уебмастъри и SEO-та

И аз пуснах една регистрация :)
 
От: Безплатно използване на полезни SEO интрументи. Идеално за уебмастъри и SEO-та

Ще е хубаво да го направите и на български език.

Панела е преведен и на Български.


Ако имате някакви въпроси, можете да ги зададете и тук.
 
От: Безплатно използване на полезни SEO интрументи. Идеално за уебмастъри и SEO-та

Регистрирах се, и в момента ползвам automatic directory submitter
 
От: Безплатно използване на полезни SEO интрументи. Идеално за уебмастъри и SEO-та

Регистрирах се, и в момента ползвам automatic directory submitter

Можете да въведете 6 различни тайтъла и дескрипшини за по-голям ефект. Във полето "Website Category:" можете да въведете различни категории разделени със запетая по ред на важност и програмата ще намери автоматично вашата категория в дългия списък.
Въвеждайте внимателно CAPCHA-та, защото ако я объркате не ви дава възможност за повторно въвеждане а преминавате директно към следващата директория.
 
От: Безплатно използване на полезни SEO интрументи. Идеално за уебмастъри и SEO-та

Когато въввеждате ключови думи на Български изберете опцията language: Bulgarian, резултатите понякога не са съвсем точни, но скоро ще въведем и Google.bg където всичко трябва да е актуално за Българско търсене.
 
От: Безплатно използване на полезни SEO интрументи. Идеално за уебмастъри и SEO-та

И аз си направих регистрация - ще тествам с удоволствие.Браво за проекта.
 
От: Безплатно използване на полезни SEO интрументи. Идеално за уебмастъри и SEO-та

Това като цяло си е SEO Panel с козметични промени, може да си го изтеглите от тука seopanel.in и да го сложите на некъв под домейн и да си го ползвате безплатно, не знам кой ще тръгне пари да дава за това
 
От: Безплатно използване на полезни SEO интрументи. Идеално за уебмастъри и SEO-та

Това като цяло си е SEO Panel с козметични промени, може да си го изтеглите от тука seopanel.in и да го сложите на некъв под домейн и да си го ползвате безплатно, не знам кой ще тръгне пари да дава за това

Технически си прав, но на 50%. Има доста неща, които ги няма във оригиналният SEO Panel (като гледам директориите са около 4500, за разлика от 160-те в SEO Panel-a, най-малкото).

Гледам и backlink booster ще има, ако е без ограничения, както обявяват, то това само по себе си си заслужава (при цени на оригиналният backlinkbooster.com от 19$ на месец със 20 линка ограничение и 600$ на месец за най-скъпият им пакет, пак с ограничения). Дадох сумати пари за тоя сайт и реална полза не видях, само надписи от сорта "Ще буустнеме вашият линк по някое време".

Но важното е че в момента го ползваме безплатно, не мисля че имам правото да намирам кусури, поне не и засега (все още тествах само directory submission-a и keyword position checker-a, който приятно ме изненада с автоматично опресняване на нови данни от вчерашните...)

От мен - браво за проекта!
 
От: Безплатно използване на полезни SEO интрументи. Идеално за уебмастъри и SEO-та

нещо информацията за беклинковете не излиза точно при мен....
 
От: Безплатно използване на полезни SEO интрументи. Идеално за уебмастъри и SEO-та

нещо информацията за беклинковете не излиза точно при мен....

Да така е, не ги отчита, API-то на google ги дава така. Запазили са си тази информация само за google webmasters.
 
От: Безплатно използване на полезни SEO интрументи. Идеално за уебмастъри и SEO-та

харесва ми директори субмитера, местата по ключови думи също, по добре ще е да има и Гугъл.бг.
 
От: Безплатно използване на полезни SEO интрументи. Идеално за уебмастъри и SEO-та

Ако имате някакви въпроси свързани със системата и инструментите ще се радвам да отговоря. Очаквам и предложения за нови SEO инструменти и модификации по сайта.
 
От: Безплатно използване на полезни SEO интрументи. Идеално за уебмастъри и SEO-та

Искам да влезна в този сайт TurboSEO, но нещо не става. Все ми излиза това- Сървърът на turboseo.org.website-information.info не може да бъде намерен.
 
От: Безплатно използване на полезни SEO интрументи. Идеално за уебмастъри и SEO-та

Искам да влезна в този сайт TurboSEO, но нещо не става. Все ми излиза това- Сървърът на turboseo.org.website-information.info не може да

бъде намерен.

еми явно му е свършило турбото на турбосеото
 

Горе