Безплатно публикуване на гост статии с вечен линк

velogin

New Member
Здравейте,

предлагам Безплатно публикуване на гост статии с вечен линк в блога на http://razsadi.eu/ на тема земеделие.

Статии на тема земеделие.

- 300 думи един линк

- 500 думи два линка

- 1000 думи три линка.

Статиите да са с уникално съдържание

Сайта скоро го създадох, но домейна е над 10 години.

Може да се свържете с мен и на телефон 0877114111

Всички мои постове за пускане на статии са актуални!
 
Пич, супер че предлагаш това, но не искам да съм груб, но ти би ли си сложил онази работа в кошер? Може би ако пооправиш малко сайта, успееш да го понатъпчиш със съдържание, ще се получи. ;) И ще имаш много хора, които да се натискат за статия и линк от там. ;)
 
Пич, супер че предлагаш това, но не искам да съм груб, но ти би ли си сложил онази работа в кошер? Може би ако пооправиш малко сайта, успееш да го понатъпчиш със съдържание, ще се получи. ;) И ще имаш много хора, които да се натискат за статия и линк от там. ;)
Пич, евала ти правим голем си.
 
Както написах, извинявам се за грубия език. Тук тама ме знаят, ще ми свикнеш. Поне съветите ми стават. :)
Гледам, че всички искат пари и за нови сайтове с DA1 - 20 - 30 лв за линк. Идеята е да го напълня със съдържание и всички да са доволни. Благодаря за съвета, но всеки си има стратегия и си я следва. Всеки си гледа света през неговата камбанария. И се изказва така все едно истината за света само той я вижда.
 
Повярвай ми, всеки това цели, но за жалост доста ще трябва да мине да поискаш и ти тези пари. Направи си го като хората, завърти всичко и след време ще те търсят даже да искат линк, банер реклама или статия с линк. ;)
 
Повярвай ми, всеки това цели, но за жалост доста ще трябва да мине да поискаш и ти тези пари. Направи си го като хората, завърти всичко и след време ще те търсят даже да искат линк, банер реклама или статия с линк. ;)
Както казах ГОЛЕМ СИ. Не ме интересува продажбата на линкове в бъдеще. И съвета ти изобщо не ме интересува. Остави да си правя стратегията и не ми давай акъл без да съм ти го искал.
 
Както казах ГОЛЕМ СИ. Не ме интересува продажбата на линкове в бъдеще. И съвета ти изобщо не ме интересува. Остави да си правя стратегията и не ми давай акъл без да съм ти го искал.
Добре. Успехи с линковете. ;)
 

Горе