Предлагам: Безплатно публикуване на статии на тема диети, здравословно хранене, спорт.

stoineff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
60   0   0
Здравейте,
предлагам да публикувам ваша статия безплатно в един от прохождащите мои сайтове Dietyc.com. Сайта е на малко повече от година, но все още не съм успял да го разработя така, както бих искал.
Все пак има някои условия за статията.

1. Да бъде над 300 думи, уникална, написана от вас специално за сайта.
2. Да бъде на тема свързана със темите диети, здравословно хранене и рецепти, или спорт.
3. Да има само 1 линк в нея.
4. Статиите да не се публикуват на друго място.
5. Ще публикувам безплатно само статии, които са ми изпратени до 20. 12 2020 г. на имейл - stoineff @ gmail . com
6. Моля, ако имате въпроси задавайте ги в темата.

Ако се занимавате с организиране на маратони, велотурове, планински преходи, каякинг, с продажба на хранителни добавки, ако провеждате персонални тренировки, иле пък имате интереси в диетологията и здравославното хранене, ще очаквам също да пишете. Отворен съм за идеи, за партньорство и т.н.
 
Привет, пратихме една статия, можем да ти върнем жеста, публикувайки в otslabvane нет една статийка!
 
Може ли сайта на лични?
Изпратих сайта на лично съобщение.
Привет, пратихме една статия, можем да ти върнем жеста, публикувайки в otslabvane нет една статийка!
С удоволстиве ще се възползвам. :)
 
Остават още няколко часа, до края на офертата. Надявам се хората, които успяха да се включат скоро да споделят мнение. А в следващите месеци и години съм уверен, че линковете им ще са все по-тежки.
 

Горе