Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

м да,нищо няма да стане - дори няма да ти го отчете най-вероятно
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

аз колко съм кликал и все още нищо ми няма ;) споко
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

Може да продължаваш активно и да тестваш кога ще ти заима нещо :П :)
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

Абе то въобще някой цъка ли на тези реклами, аз дори не им обръщам внимание :(
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

От адсенс до сега съм извадил около $400-$500 и доста пъти съм си кликал сам без да искам и нищо... тъй че...
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

Мен вече ме предупредиха. Аз съм от Варна, но ходих до Ямбол тези дни при роднини и където седна на компютър и почвам да кликам по няколко пъти на рекламите.

Да ама като се прибрах и вече имах предупредително писмо. Как са разбрали тея гадове от гугъл идея си нямам, ама евала.

Едно е ясно. Повече няма да правя така :)

Като имаш намерение да кликаш от други ИП-та кликай само по 1 път и не веднага като влезеш в сайта, ами направи няколко референции и тогава и после, като влезеш в рекламата отново не излизай веднага а прави малко референции :)
 
От: От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

Като имаш намерение да кликаш от други ИП-та кликай само по 1 път и не веднага като влезеш в сайта, ами направи няколко референции и тогава и после, като влезеш в рекламата отново не излизай веднага а прави малко референции :)
Да има логика в това. Другият вариант е да си си влязъл в gmail пощата и от там да сравнят по ИП че си ти.
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

Този един клик дори няма да го отчетат. Няма страшно :)
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

И при мен се е случвало да кликна без да искам, но няма проблем. Виждам, че темата е стара, но и за по- новите потребители- няма проблем, ако кликнете веднъж, но трябва определено да се внимава.
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

Като ще кликате "по погрешка" то тогава избирайте някои non-bg реклами. В този ред на мисли един приятел ме светна за някакви прокси сървъри (не уеб базирани) чрез които вече не ти излизат ефтини бг реклами, а доста по скъпо платени. Дали има нещо вярно ?
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

Добре де, ако аз искам да направя гаден номер на някого (например защото му завиждам за хубавия сайт ;-)) нали мога да цъкам до безкрай по адсенса му и така да го прецакам. Има ли защита от това?
П.С. Нито ще го направя, нито ще одобря ако друг го стори. Просто ми е любопитно... ;-)
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

Добре де, ако аз искам да направя гаден номер на някого (например защото му завиждам за хубавия сайт ;-)) нали мога да цъкам до безкрай по адсенса му и така да го прецакам. Има ли защита от това?
П.С. Нито ще го направя, нито ще одобря ако друг го стори. Просто ми е любопитно... ;-)

След първия клик еда ли ще отчете повторна печалба на човека, трябва да мине време, така, че и това са измислили :)
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

Да, точно така е. А относно единичното кликане не е проблем.
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

Добре де, ако аз искам да направя гаден номер на някого (например защото му завиждам за хубавия сайт ;-)) нали мога да цъкам до безкрай по адсенса му и така да го прецакам. Има ли защита от това? П.С. Нито ще го направя, нито ще одобря ако друг го стори. Просто ми е любопитно... ;-)
След първия клик еда ли ще отчете повторна печалба на човека, трябва да мине време, така, че и това са измислили :)
Въпроса беше за бан-а. По какво ще са по-различни кликовете водещи до бан направени от собственика и от зложелател?
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

И мен са ме банвали поради причина, че съм кликнал 1 път върху моята реклама и че някакъв бот ми е накликал рекламите. Давах им ип-та, но така и не ми възстановиха акаунта.
 
От: Без да искам цъкнах на реклама от адсенс

нищо не се случи, просто докладват AdSense за измама клик.
 

Горе