Без промоции за Black Friday

Welder

Active Member
Направи ми впечатление, че всички по-известни хостинг провайдъри нямаха промоции за тазгодишния Black Friday. Това се отнася както за българските, така и за чуждите провайдъри. Има ли по-специална причина за това или се е заформила някаква световна конспирация :). Ще видим какво ще е на Cyber Monday.
 
cPanel като пуснат промоции за черния петък, тогава ще има и за крайния клиент... иначе ще трябва да се реже от заплатите на служителите, а пък клиентите все се тръшкат, че не ги съпортват 3rd level senior sysadmins
 
клиентите все се тръшкат, че не ги съпортват 3rd level senior sysadmins
Това ти е критичния минимум като скилс. Един сисадмин не ми ли настрои cms-а, не ми ли ранкне някой средноконкурентен кейворд и не ми ли пусне един адвордs с 20% roi за какъв чеп ми е да се мъча да отварям тикет?
 
Много магазини пуснаха промоции този петък, което е хитро, защото изпревариха конкуренцията с една седмица и обраха голяма част от оборота, който седи и чака черния петък. Но истинският черен петък е другата седмица, не тази.
 
Най-пазаруваните стоки на Черен петък са най-вече дрехи и техника. Това не означава, че няма да има хостинг промоции на Черния петък. Нашата промоция ще бъде обявена в понеделник.
 
Много магазини пуснаха промоции този петък, което е хитро, защото изпревариха конкуренцията с една седмица и обраха голяма част от оборота, който седи и чака черния петък. Но истинският черен петък е другата седмица, не тази.
Повечето го пуснаха тази седмица, защото emag го пуснаха сега. А и с българските куриери нямаше да могатхда си оправят пратките до Коледа, когато пък идва втората вълна от онлайн пазаруване. В нормалните държави е другата седмица, защото имат работеще куриерски фирми, а тукашните стават само за разтрел
 
Това ти е критичния минимум като скилс. Един сисадмин не ми ли настрои cms-а, не ми ли ранкне някой средноконкурентен кейворд и не ми ли пусне един адвордs с 20% roi за какъв чеп ми е да се мъча да отварям тикет?
ей виж, NS1 ще имат промо. Може и бонус мусака да ти сготви някой лаборант от R and D-то
 
Дали тези ИТ магазини ще имат промоции и другата седмица на 29 :Д

Според вас кога има по големи намаления по коледа или черния петък?
 
ей виж, NS1 ще имат промо. Може и бонус мусака да ти сготви някой лаборант от R and D-то

Вместо мусака ще сготвим възможност за собствениците на SPanel сървъри да могат да лимитират акаунтите по CPU, RAM, IO и брой процеси, спестявайки им $15 на месец за CloudLinux лиценз.
 
  • Like
Реакции: sim5
Вместо мусака ще сготвим възможност за собствениците на SPanel сървъри да могат да лимитират акаунтите по CPU, RAM, IO и брой процеси, спестявайки им $15 на месец за CloudLinux лиценз.
мисля че мусаката ще бъде по-революционна опция от преоткриването на cgroups. Верно че нямам собствен панел но поне от linux що годе отбирам.
 
мисля че мусаката ще бъде по-революционна опция от преоткриването на cgroups. Верно че нямам собствен панел но поне от linux що годе отбирам.

За собственика на управляем сървър не е от особено значение какъв е методът, чрез който той може да ограничи определен потребител до използването на определени системни ресурси, а по-скоро го интересува дали подобна функционалност съществува и ако я няма колко ще му струва, за да я използва.

За да я използва на сървър със cPanel/DirectAdmin трябва да си плати ~30 лв. на месец за CloudLinux лиценз, а при SPanel ще я получи безплатно.
 
Тоя спанел колкото и да е добър върви само при вас.

Sky, не мога да се съглася и не искам да влизам в безсмислен спор. Всеки избира най-доброто за себе си.

В моя защита добавям screenshot с личното съобщение, което получих наскоро от един от нашите съфорумници.
74168942_2541609755959254_9171340273295294464_n.jpg
 
Sky, не мога да се съглася и не искам да влизам в безсмислен спор. Всеки избира най-доброто за себе си.

В моя защита добавям screenshot с личното съобщение, което получих наскоро от един от нашите съфорумници.
74168942_2541609755959254_9171340273295294464_n.jpg
Тва кво общо има?
Да очакваме ли да видим картинката като реклама във фейсбук? Няма да ви е за първи път
 
Не знам тук някакъв спор между конкурентни фирми ли се е заформил, но аз използвам ns1, без да имам предства дали са на cpanel (вътре ми мяза на такова) просто защото са най-бюджетни. От icn ми бяха звъняли на скоро да ме питат, защо не съм си подновил хостинга при тях - явно е нова практика. И казах на момичето - то малко тъпо ама заради цената е било сигурно, за какво друго да е? Иначе нямам идея как успяват да държат едни от най-ниските цени в бг, евала :) от черен петък намаление едва ли ще се възползвам. Просто си подновявам или ъпгрейдвам хостинга само когато изтича или ще ме гонят заради прехвърлени ресурси- клиент мечта съм, както всеки българин :D
 
Утре е петъка черния. Кой какви боклуци ще си купува да сподели. Аз съм си харесал 10 чифта гащи и два потника от алиекспрес + подарък (free) ключодържател.
 
Аз си купих зимно работно облекло и обувки от Стенсо с 10лв намаление. Не за друго, ми след два-три дни почва да става студено.

edit: отстъпката е 6,40лв :D
 
Последно редактирано:

Горе