Белоградчишките скали в New7Wonders

rak

Active Member
Хора, търсих с търсачката на форума и не открих да е пускана такава тема. Белоградчишките скали паднаха на трето място в класацията за новите седем чудеса на света. Дайте да се активизираме и да ги подкрепим. Аз вече съм гласувала с всичките си имейли, ще си направя нови, за да пусна още гласове. Надявам се да си върнат първото място.
http://www.new7wonders.com/nature/en/vote_on_nominees/?firstselect=5:268
 
Последно редактирано:
От: Белоградчишките скали в New7Wonders

Аз съм за ние да популяризираме България щом нашите политици не го правят.
Кажи къде какво трябва да пращаме.
 
От: Белоградчишките скали в New7Wonders

Гласувах с 3 имейла за Rock Of Aphrodite
 
От: Белоградчишките скали в New7Wonders

и Дунава да не забравяйте моля :)
 
От: Белоградчишките скали в New7Wonders

Гласувах с 3 имейла за Rock Of Aphrodite
И защо за това нещо гласува, нали гласуваме за първо място на Белоградчишките скали, а не за конкуренцията им - значи, най-отгоре на първо място трябва да са белоградчишките скали, а надолу да слагаме разни реки, езера, лагуни, морета, гори всичко друго, но не и скали, за да не им бутаме рейтинга.
 
От: Белоградчишките скали в New7Wonders

Sobieski голям си шемет .....как можа три е-мейла за конкуренцията :)
 
От: Белоградчишките скали в New7Wonders

Няма да гласувам! Защо? Защото искам да живея в България!
Не малко чужденци знаят, че могат да вложат парите си тук. Няма нужда да чувам все по-малко българска реч по улиците. Ако Белоградчишките скали се класират за едно от 7-те чудеса на света(в категория...), това ще предизвика голям поток на туристи, които също ще видят, че тук могат да си разцъкват бизнеса.

Знам, че доста хора ще сметнат поста ми за адски песимистичен и неправилен, но за мен това е самата истина. Имаме демократично управление и аз не нарушавам никой от законите на демокрацията, чиято цел е всеки човек да изказва мнението си свободно.
 
От: Белоградчишките скали в New7Wonders

Няма да гласувам! Защо? Защото искам да живея в България!
Не малко чужденци знаят, че могат да вложат парите си тук. Няма нужда да чувам все по-малко българска реч по улиците. Ако Белоградчишките скали се класират за едно от 7-те чудеса на света(в категория...), това ще предизвика голям поток на туристи, които също ще видят, че тук могат да си разцъкват бизнеса.

Знам, че доста хора ще сметнат поста ми за адски песимистичен и неправилен, но за мен това е самата истина. Имаме демократично управление и аз не нарушавам никой от законите на демокрацията, чиято цел е всеки човек да изказва мнението си свободно.
Никой не те насилва, всеки има право на личен избор.
 
От: Белоградчишките скали в New7Wonders

Въпрос на начин на мислене е ... тези неща които Kirev изтъква за да не гласува за мен са причина да гласувам.
 
От: Белоградчишките скали в New7Wonders

Явно българските мъже не ти харесват(Хаха... в кръга на шегата разбира се. Нека не правим дискусия за това ми изказване).
Наистина всеки има своя гледна точка. Знаеш обаче, че всеки един е повлиян от дадено нещо и съответно влияе и на други хора...
 
От: Белоградчишките скали в New7Wonders

А защо за тях трябва да гласувам след като не искам ? Това си е мой избор...
Ако станат 7то чудо в категорията аз нищо няма да спечеля от това така че..
 
От: Белоградчишките скали в New7Wonders

Собиески, трябва да спечелиш нещо ли ?
Ебати българите сме, еби му майката.
 
От: Белоградчишките скали в New7Wonders

Аз пък мога да кажа ебати логиката - да гласувам на някакви камънаци (да, вярно, че е в категория за скали и т.н.) само защото са български, а аз съм от България. Да не би сега да ми кажеш(те), че са най-красивите от всички в категорията ?
 
От: Белоградчишките скали в New7Wonders

Добре , че rak пусна темата да си видим хубаво българщината и най вече да си проявите мъжката солидарност .
Нищо нямаше да ви струва да гласувате вместо да правите точно обратното или да обяснявате защо не искате да го направите . И да се гордеем и да не се гордеем факт е че сме българи така че по добре да се гордеем . На Белоградчишките скали едва ли им пука дали ще се класират в чудесата на света-те са просто един твърд репер ама няма кой да се закачи за него . Лошото е че този тип на мислене и поведение е в ежедневието ни .
 
Последно редактирано:
От: Белоградчишките скали в New7Wonders

Не знам дали има такава статистика, не съм търсила. Само едно ще ви кажа - като не ми харесва някоя тема и не искам да извърша някакви действия по нея, просто прочитам и подминавам. За първи път български обект има шансове да стане едно от чудесата на света, а ние, като типични българи вместо да му помогнем, гледаме да го смачкаме. Както се знае много добре от всички, българите сме единствената нация, която не се подкрепя нито тук, нито в чужбина. Всички други нации в чужда страна се държат един за друг и си помагат, само българите са вълци единаци и дори гледат да си навредят и попречат. Това си е чиста, българска, натурална народопсихология.
КОЙ ЗА КАКВОТО ИСКА ДА ГЛАСУВА! СЪЖАЛЯВАМ ДАЖЕ ЧЕ ПУСНАХ ТАЗИ ТЕМА.
 
От: Белоградчишките скали в New7Wonders

Класацията е направена всеки да гласува за това което харесва, за това което мисли, че е ЧУДО. А пък вие сте седнали да ми обяснявате, че трябва да се гласува 'щот видите ли било от моята държава ?! Това да не е състезание между нациите - коя повече ще гласува ?! Това си е избор на "чудо".

А и защо да не си напиша коментара ? Това е форум - място за дискусии и място, където всеки може да изрази мнението си - е аз го изразих.
 
От: Белоградчишките скали в New7Wonders

@ rak ако няма кой да ни ядоса няма да интересен деня ...:)
а ако някой от момчетата ми обясни какво му пречи и да си каже мнението и да гласува приемам всичко написано в темата ...

@ PyramidSeo за какво ти са статистики да видим другите нации какво правят ли ... как мислиш
 
От: Белоградчишките скали в New7Wonders

Аз спирам да коментирам в тази тема. Нека всеки сам за себе си да решава, само едно ще ви кажа - ако трябваше да се гласува за някакъв китайски камънак, нямаше да има китаец по света, който да не пусне поне един глас за него.
 

Горе