Бизнеси на автопилот - Идеи

Здравейте колеги, имам интерес към вендинг бизнесите/самообслужване. Бихте ли дали своите идеи и виждания за такива неща, тъй като не успявам да намеря кой знае какви като идеи в нета. Автомовка на самообслужване, кафе автомти, снакс автомати, фреш автомати, фото кабини, пералня на самообслужване и хранителен магазин на самообслужване. Това е което знам аз. Ще се радвам да чуя вашите мнения колеги. :)
 
Аз много се кефя на самообслужването. В Булгаристан обаче разходите за подръжка ще са адски, поради прасешкия ни манталитет.
 
Това, което аз съм забелязал, че го НЯМА в БГ са автомати за презервативи. Помисли върху това, ще си един от първите.
 
В Русе още от 2007 г. функционира вендинг машина за чорапи и то на ключово за клиентелата място - в университета. :D
Дано съм помогнал.
 
в магазина ми постоянно ми търсят дамски чорапи и чорапогащи. важното е да е на добро място , евтин и компактен
Аз лично си купувам чорапите от вендинг машини, щото идват директно от производителя, Русе има големи традиции там. Проблема е, че артоматите са тромави и скъпи, искат да имаш монети , с карти не работят и т.н.
Няколко пъти съм блъскал автомата, щото не искаше да ми пуска чорапите........................
 

Горе