Бизнес

От: Бизнес

Съгласен съм, че няма, но и оферти няма, които да разгледам тук и евентуално да има после реална връзка.
 
Последно редактирано:
От: Бизнес

Рядко някой би споделил бизнеса си, а ако го направи, това означава, че му трябва голяма сума пари :) Препоръчвам ти да намериш вносител на нещо, да се спазариш за цени и да започнеш да го продаваш. Оналйн рекламата днешно време се прави доста лесно и професионално решение е необходимо само на по-големите фирми. Изработката на сайта също не е проблем... във форума има адски много хора, които могат да се заемат с това.
 
От: Бизнес

Рядко някой би споделил бизнеса си, а ако го направи, това означава, че му трябва голяма сума пари :) Препоръчвам ти да намериш вносител на нещо, да се спазариш за цени и да започнеш да го продаваш. Оналйн рекламата днешно време се прави доста лесно и професионално решение е необходимо само на по-големите фирми. Изработката на сайта също не е проблем... във форума има адски много хора, които могат да се заемат с това.

Именно това се канех да пиша и аз, съвпада с моята гледна точка по темата.
 
От: Бизнес

Здравейте! Вижте сега, аз съм дал предложение. Мислех, че може да се вдигнат продажбите с реклама на онлайн магазин. Малко ми звучи странно това "някой да сподели бизнеса си". Все едно го казвам ей така за спорта. Предлагах пари затова. Може би сте прави като гледам активноста. 10-15к за мен са си пари, но щом не смятате така това само може да ме радва! Защо да ме радва - ами като няма никой нужда от инвестиция, значи бизнеса върви. Бих изтрил темата, ако мога. Лека вечер!
 

Горе