Бисери

harkon

New Member
"Не ме е яд, че колежките ми са грозни, яд ме е, че започват да ми харесват! " Надпис на стена в МЕИ

- Не може да влезнете от тук - това е изход!
- Като е изход, аз как влезнах?!?! /Диалог в магазин "Фантастико"/

... "Плодове и зеленчукове" -Табела на магазин

"Търся жилище в района" -Обява в рейс

Продава се дог. Яде всичко. Много обича деца. -Обява

Аз съм голяма ваша феноменка. -Участничка в "Риск печели, риск губи"

"ЕЛА СИ ЩЕ КОЛИМ ЧИЧО ТИ" -Автентичен текст от телеграма (правописът - запазен)

Продавам старинно бюро за жени с дебели крака и чекмеджета -Обява

...и да знаеш, че ако телефонът не ти звъни, това съм аз, който не ти се обажда!!! -SMS съобщение

Труп намери полицай! -Заглавие във вестник

Ако сте сляп използвайте Брайловите букви. -Надпис на банкомат в САЩ

Преди да слезете, моля помолете шофьора да спре! -Надпис в маршрутка

A сега песента на Металика "and nothing else matters", или ти повече не си ми майка. -DJ в дискотека

Продавам шестмесечен ваксиниран немски овчар -Обява във в-к "Борба", В. Търново

-How do you do?
- All right!
Превод:
- Как го правиш?
- Всичко вдясно.
/Субтитри на филм /

Построили сте се под формата на буквата...на буквата...Абе нема такава буква, бе! -Военен

Ex, ако кракът му беше с 15 см по-дълъг... -Спортен коментатор

Надпис на сергия - ПЪПЪШЕ (по-късно поправено на: ПЪПЪШИ)

Мръднал съм за малко! -Надпис на малка бакалия в центъра на Варна

Не оставяй отпечатъци не съм следовател!!! -Надпис на кабината на шофьор в автобус от градския транспорт

Ю пей ми а глоуб нау! -Ядосана контрольорка иска глоба от чужденец

Температурата на кипене на водата в танка е 90 градуса. Не… 90 градуса беше правият ъгъл... -Военен

Обвиняемият е заварен абсолютно пиян, да пълзи на четири крака в кръг около себе си... -Полицейски рапорт
 
От: Бисери

Най-сладките неща в живота са най-тихи... Щастливият живот се състои в покоя на съзерцанието. Цицерон

Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием. Ралф Емърсън

Да живееш без някои от нещата, които искаш е неразривна част от щастието. Бъртранд Ръсъл

Само часовете, в които умът е погълнат от красотата, са времето, в което сме истински живи. Ричард Джефрис

Голямо щастие е да не искаш нищо, да не бъдеш нещо, да не отиваш никъде. Дж. Кришнамурти

Ако успееш да прекараш един съвършено безцелен следобед, по съвършено безцелен начин, значи си се научил да живееш. Лин Ютанг

Най-великите ни изживявания са нашите най-тихи мигове. Фр. Ницше

Тишината е по-мелодична от всяка песен. Кристина Росети
 
От: Бисери

:) (ако) може да се постват Бисери от Форума :twisted:

На мен много ми хареса това, относно репутацията:

Не е така, gangster. Червената може да е положителна за отрицателни герои, а зелената да е срам за тях.
 

Горе