Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Doni

New Member
Сигурно ме познвате, Аз съм Дони момчето, което създаде гваболия на ГДБОП.

Разбирам от следните езици :

CSS
HTML
PHP
JavaScript
SEO - не много

от скоро уча и
C++
и wordpress .
Blackout8 ме посъветва да се допитам до Вас, на къде да се развивам

Бихте ли ми дали насоки за бъдещо развитие?

Благодаря ви предварително.;)
 
Последно редактирано:
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Момчета и момичета, лично гарантирам, че това момче е същото момче от тази тема, създало проблемите на ГДБОП-а


15-годишен хакна сайта на ГДБОП


Така, че малко по-вече уважение - все пак си имаме малка звезда във форума :)
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Към какво развитие се стремиш? Програмист, SEO, дизайнер, друго, много широко е скроен въпроса?
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Здравей от мен. Силно се надявам да не хакваш и нашите сайтове :D:D:roll:
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

ХАха звезда вика, той и аз навремето свалих така известния IRC ама какво оттова.

То и аз съм го правил 2001-2 г това, ама не ме даваха по тв-то :) A все пак сайт е къде по сериозно от ИРС бе колега
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Смешна работа си, нали имаше предложения от десетки компании? Ще хакваш с готови exploits a? И какви главоболия си създавал на ГДбоп? Само да не се изкараш жертва на ГДбоп? Щото ако не бяха Гдбоп да съобщят, че някой ламер като тебе ги тести с готови експлоити, хич нямаше да чуем за тебе, нали знаеш? Аз съм си имал разправии с ГДбоп, ходил съм до тях, писал съм обяснения до прокурор в сградата им, разпитвали са ме заради глупости, хич не ми се изкарвай, че си създавал главоболия на ГДбоп, че да не казвам какво казаха, като споменах за тебе в ГДбоп, тоя дето им "хакнал" сайта какво казаха за тебе. Хич не се изкарвай човек, който създал главоболия на бопаджиите.
Учи се тука и си мълчи, програмиране не те бива, по-добре се занимавай с маркетинг, добре ги заигра медиите, като не отбираш грам от програмиране и дизайн, не виждам с какво може да си полезен.
Тука хората си предлагат услугите въз основа на това какво са правили - портфолио и лични проекти - а ти какво имаш? Пи ар акцийка.
Иначе ти отговорих, развивай се в сферата на маркетинга.
 
Последно редактирано:
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Смешна работа си, нали имаше предложения от десетки компании? Ще хакваш с готови exploits a? И какви главоболия си създавал на ГДбоп? Само да не се изкараш жертва на ГДбоп? Щото аконе бяха Гдбоп да съобщят, че някой ламер като тебе ги тести с готови експлоити, хич нямаше да чуем за тебе, нали знаеш? Аз съм си имал разправии с ГДбоп, ходил съм до тях, писал съм обяснения до прокурор заради глупости, хич не ми се изкарвай, че си създавал главоболия на ГДбоп, че да не казвам какво казаха, като споменах за тебе в ГДбоп, тоя дето им хакнал сайта какво казаха за тебе.
Учи се тука и си мълчи, програмиране не те бива, по-добре се занимавай с маркетинг, добре ги заигра медиите, като не отбираш грам от програмиране и дизайн, не виждам с какво може да си полезен.
Ами все от някъде се почва :) кой с експлойти, кой плете на една кука, друг бродира :) ...
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Добре бе Алане, ти научен ли си роден - момчето пита насоки. Къв е този хейт, че и то на неполитическа тематика?
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Да бе, прави сте, така е, но така като излезе, като че ли създал главоболия на ГДбоп, а той на тях краката трябва да им целува. Ами аз му казах какво да прави.
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Да писа му, и другите да дадът насоки, пък може и някой проект не се знае е, знае ли се.
А и честно някой 15 годишен да свали, нещо на ударната част на изпълнителната власт, за мен си е най-меко казано главоболие - без значение спрял пощата или свалил какъвто и да е техен сайт.
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Да писа му, може би медийте така го представиха. А и честно някой 15 годишен да свали, нещо на ударната част на изпълнителната власт, за мен си е най-меко казано главоболие - без значение спрял пощата или свалил какъвто и да е сайт.

Кое е било свалено? Той сам така се представи при ония боклук Кеворк, аз нали го гледах какво обясняваше. Инак - да чете тука в предприемач и към каквото се ориентира да действа и да се учи - тука сме се събрали всякакви специалисти, все някой ще помага, ама да ми излиза, че бил създавал гваболия на ГДбоп - ХАЙДЕ НЯМА НУЖДА!!!!!!!! ГДбоп на мен създадоха главоболия, не той на тях.
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Да бе, прави сте, така е, но така като излезе, като че ли създал главоболия на ГДбоп, а той на тях краката трябва да им целува. Ами аз му казах какво да прави.

Стига си хейтвал разбрах че само това можеш иди се скрий :oops: някъде ...
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Добре де прав, за теб не е така. Аз му казах да напише така вместо проблеми, именно за да стане по интерсно. Всяко възприятие е различно. Да оставим това на страна.
Именно това му казах, че в този форум ще научи доста и че има добри хора, които биха му дали насоки :) Нищо повече

@Doni, Ремайнда имаше малко взимане даване с тази служба и затова така говори, явно не е минало така леко както при теб.

Иначе колегата Ремайнд е страшен в SEO и свързани с това сфери :)

Няма нужда от караници!
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

АСДФГДАСФГХЕАТЪХУАТЙХСЗДГФБАСДФВ346354ТЪАВСДФ
 
От: От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Стига си хейтвал разбрах че само това можеш иди се скрий :oops: някъде ...

С това държание в този форум до никъде няма да стигнеш.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

С това държание в този форум до никъде няма да стигнеш.

Абе момчето е на 15 години бушуват всякви хормони, те първа ще се учи на държание във форума - все пак не е на 25 или 30 :)
 
От: От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Стига си хейтвал разбрах че само това можеш иди се скрий :oops: някъде ...

От мене имаш червена помощ, много си малък и нов тук за да говориш така на стари и доказали себе си потребители!!!
 
От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

Човек, който ще работи с клиенти първо трябва да се научи как да се държи.
 
От: От: Бихте ли ми дали насоки за развитие.

От мене имаш червена помощ, много си малък и нов тук за да говориш така на стари и доказали себе си потребители!!!

Добре, де ще кажеш ли некви насоки на развитие бе уни?
Иначе от мен има зелено, щото всеки има право се защитава без значение срещу него 5 годишен потребител допринесъл с много или малко. Все пак не е ориентиран в обстановката. Айде стига това, дайте насоки :)
 

Горе