Бихте ли отишли на църква, ако пастора е кросдресър?

Ми ето, темата на първата ти проповед е готова според мене.
__

Добре де, ти искаш да кажеш, че не си нали, а си си нормално ориентиран, просто обичаш малко кросдресинг?
Ема така не ти ли влиза в главата, не си ли представяш, че си жена?
Ти по принцип си представяш, че си жена и затва искаш външно да приличаш, или?

Що не пробваш повече? Дефа примерно според мене може да е мераклия. Ама то пък там не знам как стоят нещата с пасивен/активен и може да стане застъпване на женските роли и няма да има файда..

После смяна на пола, туй-онуй, и работата е готова. Кво. Има вече трансджендър църкви, или пастори ли бяха. Абе поне ги приемаха в църквите на Запад и даже май в благославянията ги включваха някъде.
Фен съм на кросдресинга и харесвам жени.
Кросдресинга ми е хоби.
Според мен няма логика в това жените да носят поли и рокли а ние мъжете да не носим.
Досега не съм се правил да изглеждам, като жена, докато нося женските дрехи.
Може някой път да се маскирам например на Барби на Хелоуин, ако реша, но не виждам смисъл да се правя на жена всеки ден, като нося женски дрехи.
Не си представям, че съм жена.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Може някой път да се маскирам например на Барби на Хелоуин, ако реша, но не виждам смисъл да се правя на жена всеки ден, като нося женски дрехи.
Не си представям, че съм жена.
Пробвай , да си представиш , че си жена и да пробваш женския оргазъм . После да разкажеш как е било :)
 
Кросдресинга ми е хоби.
Вдъхновено от една друга твоя тема. :)

п.с. не знам на колко години си, но дано е по-различен резултатът при теб.

362302090_663987535756170_3529951547209628666_n.jpg
 
Вдъхновено от една друга твоя тема. :)

п.с. не знам на колко години си, но дано е по-различен резултатът при теб.

362302090_663987535756170_3529951547209628666_n.jpg

Айде поне 50 да са... това 30 хептен грубо.
 
Айде поне 50 да са... това 30 хептен грубо.

А, но проблемо от моя страна.

Тва меме го е првило некое 15-годишно пишлеме. ;)
 
 
След години мисля, да се отдам и да служа. Мисля след години да стана пастор и да отворя църква, но все още не съм решил на 100 процента.
Чудя се дали хората биха отишли да слушат моята проповед, ако проповядвам с рокля, пола или друга подобна дреха.
you-have-issues.gif
 
Забели, че са в бяло. Демек още не им е взето цветето. :D
То сигурно саксията им е пръсната, какво цвете 😂
 
  • Haha
Реакции: Vbb

Горе