Бихте ли си купили?

От: Бихте ли си купили?

Maria Daskalova · Internet Assessor към Lionbridge
в Холандия струват 0.99 евро
по темата да ще си купя със сигурност даже и не съм си прдставял ,че има подобни ръкавици
 
От: Бихте ли си купили?

Как няма да си купя? Какво ще правя зимата на терасата, ако не да сърфирам с часове на смартфона с ръкавиците. Нека да ги е яд съседите, че могат да го правят само на топло, у тях. :mrgreen:
 
От: Бихте ли си купили?

Как няма да си купя? Какво ще правя зимата на терасата, ако не да сърфирам с часове на смартфона с ръкавиците. Нека да ги е яд съседите, че могат да го правят само на топло, у тях. :mrgreen:
Правилно разсъждение. Главното е да си пазиш пръстите на топло за драстично по-важни неща, главно с дясната ръка:p
 
От: Бихте ли си купили?

Как няма да си купя? Какво ще правя зимата на терасата, ако не да сърфирам с часове на смартфона с ръкавиците. Нека да ги е яд съседите, че могат да го правят само на топло, у тях. :mrgreen:

хахах разсмя ме искрено :)
 
От: Бихте ли си купили?

Ми не, моя тъч хваща на всичко (xperia x10), та чак понякога дразнещо хваща - ако щете вярвайте, но и с гумичката на молива ми хваща. Може би щото е по - старичък модел. Иначе - точно тези не бих, не ме привличат някак. Виж кожени или нещо по - така може би, но само заради ръкавиците.
 
От: Бихте ли си купили?

Засега добре тръгна :) Даже има интерес и от една верига ;)
 
От: Бихте ли си купили?

Засега добре тръгна :) Даже има интерес и от една верига ;)

Не виждам причина да не тръгне. Тези като мен, на които не им трябват са много малко в сравнение с останалите :). Таман на време, докато манията по айфоните и таблетите е голяма, успех!
 
От: Бихте ли си купили?

Не виждам причина да не тръгне. Тези като мен, на които не им трябват са много малко в сравнение с останалите :). Таман на време, докато манията по айфоните и таблетите е голяма, успех!

Аз още миналата година ги открих, но не се осмелих. А сега докато iphone 5 e актуален и е студено ще е добре :)
Мерси
 

Горе