Бихте ли споделяли с текс и снимки

Статус
Not open for further replies.
От: От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

Ти не разпускаш, доходите ти клонят към 0 или в тези граници, ти имаш неистова нужда от работещ бизнес, затова киснеш тук, прав ли съм?:)
Затова, вместо да мислиш какво ще дубликираш на поредния ''неистово нуждаещ се за внимание трол'', просто запретни ръкави и изгрради свой оналйн бизнес:)

хехехе, аре да не си мерим доходите, кво ще кажеш?
Гледай в твоята паничка, не в чуждата!
 
От: От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

Не се опитвай да мотивираш колегата докато пие бира по това време , а му жи едно "наздраве"! :)
Асен, готино че не са те кръстили по дефаут Васко, покрай банго Васил, но ти поради какви причини се мешаш в този задочен разговор:)
 
От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

Туй за името хич не го разбрах! :?
Кофти, значи съм те надценил:confused:. В такъв случай, извинявай, сбъркал съм адреса:)
 
От: От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

хехехе, аре да не си мерим доходите, кво ще кажеш?
Гледай в твоята паничка, не в чуждата!
Ей го на, защо веднага се засягаш:) Значи определено съм в права посока на моята теория. Хайде да мислим малко, ти ако не си в описаното от мен положение, просто би подминал поста ми, нали. Елементарна психология:)
 
От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

Умен си!Пич си!Направо си голям! :clap:
Мда, толкова съм голям, че въртя на рандом тролване:). Ти какво мислиш по въпроса?
 
От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

Мисля, че подозрително много заприличваш на аватара си!Легни се наспи и ако утре пак тъй "рандамотролстваш", то проблема не е в липсата на сън... :lol:
Всъщност, кой какво иска да разтяга, но аватарите яко влияят на форумното общество. Няма да ти казвам за кой пореден път това го чета, независимо бг или енг:)
Иначе добра дублика, адмирирам:)
 
От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

Сигурно е време и аз да лягам, щом предизвиквам съгласието на една маймуна! :p
Класика в жанра:) Когато те нападат, отговори с приятелски дублики, така объркваш опонента:). Ще зема да стана един следовател:)
 
От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

Класика в жанра:) Когато те нападат, отговори с приятелски дублики, така объркваш опонента:). Ще зема да стана един следовател:)
Само оспамихме хубавата тема на човека... :wink:
 
Последно редактирано:
От: Бихте ли споделяли с текс и снимки

Само оспамихме хубавата тема на човека... :wink:
Е това ли беше от теб: едно резюме и бегаш по тъча... Асен, метни нещо на тигана:)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе