Благодаря на AxCx, че ми прецака темата

Izida

New Member
AxCx, чудесно е, когато имаш мнение по даден въпрос, но не смятам, че ти си най-компетентния тук. В темата въобще не става въпрос за дрога, нито за другите глупости. Въпросите ми бяха съвсем ясни, но ти отклони нещата в посока, която явно ти допада.

Успех ти желая!
 
От: Благодаря на AxCx, че ми прецака темата

мдам тролира много той... ама тва му е чара :)
 
От: Благодаря на AxCx, че ми прецака темата

Наистина много извинявай Изида, не съм искал да ти осера темата. Просто съм преценил че жена ми няма нужда от "големи гърди". нито пък аз имам нужда от помощ за ерекция, и дано децата ми никога не открият "билковите" дроги. А ако някой реши да продава официално дроги на децата ми аз лично ще го открия ... Може и да съм "трол". но го правя единствено и само за да накарам хората малко поне да се замислят ...
 
От: Благодаря на AxCx, че ми прецака темата

Няма проблеми, AxCx! Вече ми мина...
Никой не иска на теб да продава, каквото и да било.
Но не смяташ ли че много хора имат нужда от "големи гърди" и от "помощ за ерекция"?
Не гледай само от твоя ъгъл, бъди по-широко скроен!

Успех :)
 
От: Благодаря на AxCx, че ми прецака темата

AxCx Значи детето трябва да се лишава така ли ? А може би знаеш че забранения плод е най-вкусен. Ти алкохол не пиеш, не пушиш и всяка седмица на църква така ли да разбираме? Защото какъвто и бащата такъв и синът. Моето мнение е да опита и ако му харесва... Като не му харесва няма да опотребява такива неща.

Лично мнение.
Не е нужно да се съгласяваш с мен. Не искам да ти давам акъл или да ти наливам мозък защото си по голям от мене.
 
От: Благодаря на AxCx, че ми прецака темата

е след това мнение вече ще стане голяма дискусия която ще свърши незнайно къде
Sobieski аз не съм чак такава пуританка като AxCx но това твое мнение показва че нямаш нямаш деца все още.........
 
От: Благодаря на AxCx, че ми прецака темата

И аз нямам деца, но тук съм съгласен с АхСх. Хубаво е освен за пари, да мислим и с какво допринасяме към интернет, като правим сайтове. Не е задължително естествено, но обикновено нещата се връщат.
 
От: Благодаря на AxCx, че ми прецака темата

Ще ме извинявате за мнението ми, НО ТУК СМЕ СЕ СЪБРАЛИ ДА ПРАВИМ БИЗНЕС, а не са грижим за децата на хората и да се притесняваме какво купуват, според мен всичко е въпрос на възпитание, аз примерно винаги бих направил проучване какъв е този продукт и с какво може да ми навреди, някой от вас може да са ми лели и чичовци, но аз съм дете и казвам моята гледна точка!
 
От: Благодаря на AxCx, че ми прецака темата

Aко една жена се комплексира от гърдите си, проблемът й е в главата, не в гърдите. Тези, които го осъзнаят това, си решават проблема леко и бързо.
За всички останали има Mastercard. :)
На същия принцип съм и за останалите хербал продукти.

Естествено че има по-добри начини да се забавляваш от билкови наркотици. Много ясно че в крайна сметка колко са големи гърдите на жената и оная работа на мъжа има супер малко значение. И отслабването става най-лесно ако спортуваш и ядеш правилно, че и проблеми с ерекцията няма да имаш.
Пък тези дето търсят да си решат проблема с хапчета, те иначе няма да си надигнат гз да направят нещо за себе си. И единственият начин да се почувстват по-добре е като си купят хапчета. Така че съм 100% за билковите добавки.

Sammy, ако сега кажеш как се прави бизнес без да се грижиш за клиентите си... ;)
Или правене на бизнес е да убедиш хората да ти дават пари?
 
Последно редактирано:
От: Благодаря на AxCx, че ми прецака темата

Според мен, с мнението на Bricksn се изчерпа всичко по-въпроса.
Моля, темата да бъде пратена в коша...
 
От: Благодаря на AxCx, че ми прецака темата

Или правене на бизнес е да убедиш хората да ти дават пари?

Доста хора така го разбират, особено на балканите. А истината е, че ако се грижиш за клиентите си и ти печелиш в дългосрочен план.
 
От: Благодаря на AxCx, че ми прецака темата

Бизнесът си е бизнес дори и да продаваш истински наркотици... Аз пуша и предполагам поне 30% от мембърите в форума пушат. Заради родителите ли сте почнали да пушите? А в началото се криех бях 6ти клас и се криехме зад даскало зад травопости и т.н. но имаше тръпка. Но пушех и нашите незнаеха нали? Според вас по-добре ли е да се крият вашите деца и да пушат или да знаете какво пушат?
Алкохолът е по същия принцип събират се 10 човека и примерно вашето дете не пие защото сте му казали няма това не е хубаво другите обаче пият според вас как изглежда тази картинка? А дете ви ако иска ще пие ще изтрезнее и вие няма да знаете...

Ако имам дете не бих му забранявал - напротив ще му позволя
"Под игото". Пиенето - парите - обноските - религията - училището - справедливостта са семантични центрове, около които се разиграва апофатиката на Каравелов, но и около които в споменатата глава на романа се очертава високият пример на чорбаджи Марко. Вместо забрана ("Не пий ракия") и "дълга лекция" - позволение ("Пийте бре, маскари!") и бащинска строгост.
 
От: Благодаря на AxCx, че ми прецака темата

Много ми се искаше да чуя мнението и на админите, и се надявам да не заключат темата както предишната.
 

Горе