Блогер въпрос ?

creeds

New Member
Инсталирах си един къстъм темплейт и не ми излиза search description като поствам нещо ?
 
От: Блогер въпрос ?

Какво ще рече "search description"?
 
От: Блогер въпрос ?

искаш да кажеш, че не ти излиза менюто post settings, където да зададеш search description?
 
Последно редактирано:
От: Блогер въпрос ?

ако искаш прати ми темплейта или линк към него, за да го разгледам
 
От: Блогер въпрос ?

Настройки->Предпочитания за търсене->Метамаркери
Пишеш някакво описание там и после ще ти излиза поле за всеки пост да пишеш.
 
От: Блогер въпрос ?

Настройки->Предпочитания за търсене->Метамаркери
Пишеш някакво описание там и после ще ти излиза поле за всеки пост да пишеш.

да стана мерси много значи до сега съм си писъл метамаркерите и затова ми е излизало :) и със обикновените темплейте не става докато не напишеш метамаркери пробвах
всъщност метамаркерите какво се явяват ? аз нали си пиша description не е ли същото

можеш ли да ми кажеш има ли смисъл да пиша заглавие и описание като съм си ги описъл в source кода meta-description, title, keywords ?
 
От: Блогер въпрос ?

реших, че ти е изчезнало полето след като си сложил темплейта :) аз бях пуснал една подобна тема за мета таговете, обаче никой нищо не каза. По принцип title, description, keywords сложени в кода ти излизат на всяка страница и пост едни и същи, докато тези, които са зададени от search preferences могат да са различни. По мое скромно мнение, гугъл първо отчита тези, които са в кода.
 
От: Блогер въпрос ?

реших, че ти е изчезнало полето след като си сложил темплейта :) аз бях пуснал една подобна тема за мета таговете, обаче никой нищо не каза. По принцип title, description, keywords сложени в кода ти излизат на всяка страница и пост едни и същи, докато тези, които са зададени от search preferences могат да са различни. По мое скромно мнение, гугъл първо отчита тези, които са в кода.

не не

незнам как стоят нещата с гоогле :(
 
От: Блогер въпрос ?

реших, че ти е изчезнало полето след като си сложил темплейта :) аз бях пуснал една подобна тема за мета таговете, обаче никой нищо не каза. По принцип title, description, keywords сложени в кода ти излизат на всяка страница и пост едни и същи, докато тези, които са зададени от search preferences могат да са различни. По мое скромно мнение, гугъл първо отчита тези, които са в кода.

не не

незнам как стоят нещата с гоогле :(

чакай да те питам влезнах в подписа ти и видях ,че имаш bet365 с блога ли те удобриха ?
 
От: Блогер въпрос ?

да, доста бързо ми отговориха между другото. условията им са добри и чувам само добри отзиви за тях. получаваш 30% от общата месечна печалба от твои клиенти :wink:
 
От: Блогер въпрос ?

да, доста бързо ми отговориха между другото. условията им са добри и чувам само добри отзиви за тях. получаваш 30% от общата месечна печалба от твои клиенти :wink:

някой качи ли се при тебе ?
 
От: Блогер въпрос ?

засега нямам регистрация, но има цъкания по банера. мисля, че три месеца се пазят кукитата, през което време стар посетител ако се регистрира, се брои за твой клиент.
 
От: Блогер въпрос ?

засега нямам регистрация, но има цъкания по банера. мисля, че три месеца се пазят кукитата, през което време стар посетител ако се регистрира, се брои за твой клиент.

е тези банери как си ги сложил като нямаш регистрация ?
 
От: Блогер въпрос ?

не бе имам предвид регистрация на клиент през моя блог. естествено, че трябва да имаш регистрация на сайта/блога в affiliate програмата, за да сложиш банерите.
 
От: Блогер въпрос ?

не бе имам предвид регистрация на клиент през моя блог. естествено, че трябва да имаш регистрация на сайта/блога в affiliate програмата, за да сложиш банерите.

aaa не разбрах аз за тва ок тогава :) има ли значение какъв ти е сайта дали е за коли и т.н. ?
 
От: Блогер въпрос ?

няма някакво специално изискване за тематиката, но е добре да е насочена към мъжката аудитория. за коли е ок
 
От: Блогер въпрос ?

да, доста бързо ми отговориха между другото. условията им са добри и чувам само добри отзиви за тях. получаваш 30% от общата месечна печалба от твои клиенти :wink:

по точно 30% от загубите на твоите клиенти :roll:
 

Горе