Блогче: Смешен зодиак

Обаче тази информация я има и в други сайтове...жалко :( На мен ми я пратиха на текстов файл и си помислих, че я няма публикувана...та няма да го бъде блога... :(
 
TaloV каза:
Обаче тази информация я има и в други сайтове...жалко :( На мен ми я пратиха на текстов файл и си помислих, че я няма публикувана...та няма да го бъде блога... :(
Винаги може да отделиш един ден и да си я направиш авторка всяка статия, даже може да вкараш малко или доста твой думи, така че да разчупиш стила. Мисля си че ще се получи. Аз лично седях на блога ти повече от 10 мин. Все пак е нещо. :wink:
 
На мен ми винаги ми е интересно да чета зодията си .
Освен това идеята е много добра - да имаш цели 12 статии на нов блог не е лошо ..Браво!
 
Прочетох си зодията. Хареса ми как е написано.
Единствената забележка е, че статиите са прекалено дълги и така началната страница става прекалено дълга. Та може да се намали броя на постовете в началото.
 
lyust каза:
Прочетох си зодията. Хареса ми как е написано.
Единствената забележка е, че статиите са прекалено дълги и така началната страница става прекалено дълга. Та може да се намали броя на постовете в началото.
Има и вариант и това да се оправи, ако се направи на отделни абзации ще стане не само по-четливо, но и по-подредено. :wink:
 

Горе