Блогър и Adsense интеграция

wladimir

New Member
Здравейте, съфорумци. Преди няколко дена инсталирах Adsense на блог в blogger. Автоматично ми се добави правоъгълен банер отдясно баш под логото. За тези 3-4 дена пише че имам 440 гледания и 7 клика с 1.57% CTR. Предвид горепосоченото да се опитам ли да вкарам още един Adsense widget долу отдясно или под лентата на блогър? Има ли смисъл от добавяне на реклами между постовете? Предварително благодаря.
 
От: Блогър и Adsense интеграция

Има ли смисъл от добавяне на реклами между постовете? Предварително благодаря.

Има, над заглавията на постовете също има смисъл, или между заглавието и статията (не просто на главната страница) Тествай за по няколко дни всеки вариант :)
 
От: Блогър и Adsense интеграция

Мерси, ако може и някой линк с туториал за по сигурно да дадете ще е още по-добре.
 
От: Блогър и Adsense интеграция

дайте ми савет мога ли на този блог s-g-y.blogspot.com да му сложа адсенс защото имам линкове към medi afire през adfly ?
 
От: От: Блогър и Adsense интеграция

дайте ми савет мога ли на този блог s-g-y.blogspot.com да му сложа адсенс защото имам линкове към medi afire през adfly ?

тез теми, джаджи и прочие файлове всичките безплатни ли са?

бе тоя блог има ли нещо общо с предния ти въпрос тук

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35100&p=337925#post337925

Нещо не те кефят мойте отговори и рачи да видиш дал нема да намериш некой по дащен а?
 
От: От: Блогър и Adsense интеграция

тез теми, джаджи и прочие файлове всичките безплатни ли са?

бе тоя блог има ли нещо общо с предния ти въпрос тук

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35100&p=337925#post337925

Нещо не те кефят мойте отговори и рачи да видиш дал нема да намериш некой по дащен а?


еми всичко се прави от developeri би трябва да са free
не не добре ми отговори
но ме мързи да чета на адсенс правилата

може ли едновременно да се ползват adf.ly или нqкоя друга със адсенс ?
 
От: Блогър и Adsense интеграция

Пробвай и ни кажи дали може.
 
От: От: Блогър и Adsense интеграция

но ме мързи да чета на адсенс правилата

Това е култово и трябва да се запомни!
Значи - теб те мързи да четеш и да се информираш, но притесняваш другите да ти обясняват.
 
От: От: Блогър и Adsense интеграция

не не добре ми отговори
но ме мързи да чета на адсенс правилата

мхм, начи мен не ме мързи да ти отговарям? Питаш ли се от къв зор изобщо си губя времето да отговарям на хора като тебе в тоя форум? Не, не ми плащат за това.

Ти си загубена кауза, пиле. Никой няма да ти снася информацията наготово и да мисли вместо тебе за твоите проблеми. Оправяй се сам.
 
От: Блогър и Adsense интеграция

аз задължавам ли ви да ми отговаряте

дори и да го прочета по-добре да го науча от някой който е опитвал и знае за какво става въпрос
 
От: Блогър и Adsense интеграция

аз задължавам ли ви да ми отговаряте

с това мислене нямаш бъдеще в тоя бизнес, ходи там барманче, сервитьорче по морето нещо от тоя род - дребните тарикати там правят кариера. При условие, че няколко пъти ти повтарям да видиш пет абзаца правила явно има нужда да ги прочетеш. Задаваш едни и същи въпроси, на които след като нямаш желание сам да се учиш, просто никой няма да ти отговаря. Защото отговорите пораждат още въпроси, а никой няма да седне да ти дава с лъжичката и да те отглежда като бебе. Опитах се да ти помогна - ти не пое. Спасявай се.
 
От: От: Блогър и Adsense интеграция

еми всичко се прави от developeri би трябва да са free
не не добре ми отговори
но ме мързи да чета на адсенс правилата

може ли едновременно да се ползват adf.ly или нqкоя друга със адсенс ?
Иде ми да ти дам зелено, че си признаваш мързела.
Ама си и за червено, че те мързи.
Какво да те правя, я кажи? ;)
 
От: Блогър и Adsense интеграция

с това мислене нямаш бъдеще в тоя бизнес, ходи там барманче, сервитьорче по морето нещо от тоя род - дребните тарикати там правят кариера. При условие, че няколко пъти ти повтарям да видиш пет абзаца правила явно има нужда да ги прочетеш. Задаваш едни и същи въпроси, на които след като нямаш желание сам да се учиш, просто никой няма да ти отговаря. Защото отговорите пораждат още въпроси, а никой няма да седне да ти дава с лъжичката и да те отглежда като бебе. Опитах се да ти помогна - ти не пое. Спасявай се.

еми щом така казваш значи да се замислям към морето там поне няма нищо за четене само работа :-_)
 
От: От: Блогър и Adsense интеграция

незнам дай някъв акъл
Не хвана жокера! :p
На клавиатурата има един клавиш Shift, всъщност са два :wink: . Прехвърлят в режим висок регистър. И с негова помощ се пишат главни букви. С каквито започва всяко изречение в българския език.
Червено! :twisted:
 

Горе