Блог за млада дама интегриаран с фейсбук

Sky

Well-Known Member
Една млада дама се свърза с мен с следните изисквания:

- Блог
- Импорт на всички снимки от фейсбук профил (хиляда и косур селфита!!!)
- Всяка снимка качена във Фейсбук да се добавя и във сайта и обратно
- Мобилно приложение за добавяне на постове и снимки в блога
- Лесен и удобен контролен панел

е те такова нещо съществува ли?
Не е проблем ако има външна услуга която да се интегрира с блога за снимките от фейсбук.
Най-вече ме интересува има ли инструмент чрез който да сваля всички нейни снимки от фейсбук.
Също и има ли начин всяка снимка която качи да се качва също в блога.

Аман от кифли вече
 
От: Блог за млада дама интегриаран с фейсбук

Виж IFTTT.com има опции при публикация с социалната мрежа да създава публикация в WP
 
От: Блог за млада дама интегриаран с фейсбук

Колкото до снимките. Даваш от профила горе вдясно на Settings > General и най-долу имаш Download a copy of your Facebook data.
 
От: Блог за млада дама интегриаран с фейсбук

:lol::lol: Леле, ей такива оферти ме разсмиват супер брутално. Ще ми се да работя повече с клиенти от време на време, само и само да ме разсмиват така, че само да управляваш бизнес понякога е скучно.
 
От: Блог за млада дама интегриаран с фейсбук

Колкото до снимките. Даваш от профила горе вдясно на Settings > General и най-долу имаш Download a copy of your Facebook data.
Ти май си си нямал работа с подобни индивиди?
Виж IFTTT.com има опции при публикация с социалната мрежа да създава публикация в WP
Или аз съм индианец или няма никво описание и не мога да се справя тука.
2 чисти инсталации на различни домейни не ги приема, не били WP и не поства нищо в 3-та на стар сайт.
 
От: Блог за млада дама интегриаран с фейсбук

Да, най вече от фейса към блога ще трябва нещо. Няма смисъл за от блога към фейса, тя ако има мерак ще го сподели.
Мерси сега ще погледна плъгина
Пробвай това за от фейса към wordpress https://wordpress.org/plugins/recent-facebook-posts/screenshots/
Писал си и за "обратно", ама в такъв случай едно и също нещо ще се повтаря по 2 пъти?!
 
От: Блог за млада дама интегриаран с фейсбук

Би трябвало да си направиш Рецепта от Fb Profile като има снимка пусната, да отиде WP пост. Не съм пробвал точно така, но трябва да работи
 
От: Блог за млада дама интегриаран с фейсбук

Предложи и опцията да си обърне профила в пейдж, след това:
pagevamp, otonomic или което си харесаш: www.google.com/m?q=turn+your+facebook+page+into+a+website
Първото съм го тест преди време и не беше лош резултата.
 

Горе