Блог за статии с екстра

От: Блог за статии с екстра

на този етап сайта ще бъде само за BG.

Евентуално след време може да се помисли нещо за суб-домейн за ру, ен...

Това звучи много добре! Ще се възползвам. Да ли ще има проблем ако статиите са на руски език?
 
От: Блог за статии с екстра

Пуснах една статия, бе одобрена бързо и ми изпратиха репорт за събмита. Браво!
Скоро ще пусна още няколко статии.
 
От: Блог за статии с екстра

Към списъка е добавена още една директория - zlmi.com . Директорията е публикувана във всички БГ социални мрежи и директории.

Възползвайте се и публикувайте (въпреки изчакващия се PR) може да сте сигурни, че резултата ще ви хареса.
 
От: Блог за статии с екстра

С цел да се събере начално количество статии в новите сайтове пускам следната промоция за:

ехо.com
statii.saitbg.com
zlmi.com

Всяка публикувана статия в тях ще получи не 15 събмита в социални мрежи а двойно повече 30.

Възползвайте се от безплатния събмит.

На този етап не се допуска публикуване на едни и същи линкове и в трите сайта. Тоест Може да публикувате статия с едни линкове в ехо.com а в другите два сайта, ще трябва да публикувате други статии с други линкове. Ограничението е временно.
 
От: Блог за статии с екстра

След частични PR ъпдейт:

ехо.com - PR4 (изискването за минимален брой думи на статиия в него става 400думи)
zlmi.com - PR3 (тук изискването остава от 350 думи)
statii.saitbg.com - PR2 (тук изискването остава от 350 думи)
 
Последно редактирано:
От: Блог за статии с екстра

Поздравления - идеята е страхотна! Разгледах сайтовете и мисля в най-скоро време да изпратя нещичко и аз.
Една малка забележчица :) има няколко печатни грешки, например "безпалтен" и "Дирелтория"
 
От: Блог за статии с екстра

След частични PR ъпдейт:

ехо.com - PR4 (изискването за минимален брой думи на статиия в него става 400думи)
zlmi.com - PR3 (тук изискването остава от 350 думи)
statii.saitbg.com - PR2 (тук изискването остава от 350 думи)

saitbg.com, има ли категория климатици в някой от сайтовете че това ми е болката?

Едит: видях че няма :(
 
Последно редактирано:
От: Блог за статии с екстра

Мисля че има правописна грешка в exo.com
Ако желаеш да публикуваш статия в друг сайтове с безплатното последващо добавяне в социални мрежи, разгледай списъка тук, който ще бъде добавен скоро.

Това друг не трябва ли да има едно и накрая.
Чудесен сайт преди малко публикувах статия надявам се да бъде одобрена лично аз си я написах.
 
От: Блог за статии с екстра

полезна тема, абонирам се и ще се възползвам.
 
От: Блог за статии с екстра

Страхотна инициатива! Евала и благодаря предварително.

Само искам да знам - уникалността с какъв инструмент бива проверявана?
 
От: Блог за статии с екстра

Яко, чак сега виждам тази тема, определено ще се възползвам.
 
От: Блог за статии с екстра

Качих днес по една статия в две от директориите, обаче само едно ме притеснява - след пускането на статията нямам никакъв контрол върху нея и евентуално ако нещо искам да променя или изтрия, вече няма как. Също няма откъде да следя статуса, като в другите директории например, от контрол панела гледам дали е чакаща, чернова или публикувана, а оттук как ще става това? Предполагам, че админите ще уведомяват по пощата, ако статията не е одобрена.
 
От: Блог за статии с екстра

Ако искаш нещо да се промени по статията, ще трябва да ми пишеш или тук или през контактната форма.

Системите които се ползват са wordpress за насайт.com и Joomla за другите(без каквитои да е добавки за управление на съдържанието).

Ако статията отговаря на правилата ще бъде одобрявана.

За това да ли се публикувана вашата статия може да проверявате най-лесно, като влезнете в категорията която сте избрали.


Качих днес по една статия в две от директориите, обаче само едно ме притеснява - след пускането на статията нямам никакъв контрол върху нея и евентуално ако нещо искам да променя или изтрия, вече няма как. Също няма откъде да следя статуса, като в другите директории например, от контрол панела гледам дали е чакаща, чернова или публикувана, а оттук как ще става това? Предполагам, че админите ще уведомяват по пощата, ако статията не е одобрена.
 
От: От: Блог за статии с екстра

Ако искаш нещо да се промени по статията, ще трябва да ми пишеш или тук или през контактната форма.

Системите които се ползват са wordpress за насайт.com и Joomla за другите(без каквитои да е добавки за управление на съдържанието).

Ако статията отговаря на правилата ще бъде одобрявана.

За това да ли се публикувана вашата статия може да проверявате най-лесно, като влезнете в категорията която сте избрали.

При мен проблема е, че често си обърквам линковете и затова сега, като няма превю, да видя как ще изглежда статията след публикуването и да проверя дали работят линковете, малко се притеснявам дали всичко ще ми е наред с линковете след публикацията, предполагам, че ги пробвате дали работят, преди да ги пуснете онлайн?
 

Горе