Блог с филми/сериали

fomalstar

New Member
Здравейте :) искам да направя блог на един сериал с блогспот ,но за да кача сериите трябва епизодите да са под 100 мб ... опитах в ютуб но там пък не мога да качвам клипове над 10 мин.Знаете ли някакав начин ? :D
Имам и въпрос който не е към тази тема : когато пишеш нещо в Гуугъл примерно free watch .... и ти излизат изречения с еди си колко резултата.Въпроса ми е тези резултати общи ли са или са за деня/седмица/месец
 
Последно редактирано:
От: Блог с филми/сериали

Здравейте :) искам да направя блог на един сериал с блогспот ,но за да кача сериите трябва епизодите да са под 100 мб ... опитах в ютуб но там пък не мога да качвам клипове над 10 мин.Знаете ли някакав начин ? :D
Имам и въпрос който не е към тази тема : когато пишеш нещо в Гуугъл примерно free watch .... и ти излизат изречения с еди си колко резултата.Въпроса ми е тези резултати общи ли са или са за деня/седмица/месец
Хай може би ще успея да ти помогна, прати си скайпа на ЛС :)
 
От: Блог с филми/сериали

Не схванах много какво се опитваш да направиш. Искаш в блог на блогспот да качиш сериалчета, върху които естествено нямаш авторските права, за да се гледат онлайн?

Защо не пуснеш сериалчетата да се смъкват с линк, и да ги качиш на някой от сайтовете, които плащат за доунлоад? Може да пуснеш едно десетминутно превю, което да качиш в ютуб и да го вмъкнеш в поста си в блога.

Така поне ще имаш някакви приходи докато някой те рипортне на гуглата за нарушени авторски права. Моят скромен съвет е поне да не слагаш адсенс за да не те баннат и от там.
 
От: Блог с филми/сериали

Аз имам по добра идея :p
 
От: Блог с филми/сериали

Не схванах много какво се опитваш да направиш. Искаш в блог на блогспот да качиш сериалчета, върху които естествено нямаш авторските права, за да се гледат онлайн?

Защо не пуснеш сериалчетата да се смъкват с линк, и да ги качиш на някой от сайтовете, които плащат за доунлоад? Може да пуснеш едно десетминутно превю, което да качиш в ютуб и да го вмъкнеш в поста си в блога.

Така поне ще имаш някакви приходи докато някой те рипортне на гуглата за нарушени авторски права. Моят скромен съвет е поне да не слагаш адсенс за да не те баннат и от там.

ОМг :lol: остана и да имам авторски права... да се смъкват с линк Плащане с даунлауд :lol: омг има ли такива още които плащат.10 минутно ревю че за какво ми е ако искаш да го сложа и да дам линк към сайта на производителя .
 
От: Блог с филми/сериали

Пределно ясно ми е, че нямаш авторските права. На прост език казано при първия рипорт до блоггер, блогът ти ще бъде разкаран. По тази причина се опитах да ти обясня, че ако качиш файловете си на друг сървър (не знам как ти хрумна, че говоря за сайта на производителя), който плаща за доунлоад на файлове би могъл да изкараш някой друг цент докато не ти изтрият файловете. Колкото до това има ли такива, които още плащат - нямам идея, виждам няколко теми във форума по този въпрос - иди и чети.

Тъй като и от блогър и от съответния сървър скоро ще те баннат не можах много ясно да схвана смисъла на цялата операция, но явно ти имаш някакъв бизнес модел за печалба от крадено съдържание, качвайки го на безплатен сървър, от който ще те шътнат в рамките на няколко дни ако не и по-бързо.

Като искаш да качваш клипчета в блогспот ползвай embed htmlcodetutorial.com/embeddedobjects/_EMBED.html. Виж кода за вмъкване на файл от youtube и си го нагоди, не е кой знае колко сложно.

Питаш - отговарям ти. Успех с проекта
 
От: Блог с филми/сериали

Мисълта ми е таква: Знам как се вмъкват клипчетата просто не мога да ги кача(сериите на сериал-а) защото не мога да качвам големи файлове в ютуб.Спри с тези глупости че ще ми махнат блога има над 100 хиляди сайта които правят онлайн сайтове с филми и сериали и т.н. Те крадат ли ?Проблема е такъф незнам как да кача сериите в блогспот тъй като са големи файлове.
Тъй като и от блогър и от съответния сървър скоро ще те баннат
Незнам защо постоянно говориш за баннване явно или теб не те обичат и те баннват или просто си фен на тази дума.
 
От: Блог с филми/сериали

Бухайте нелегални работи и после ще питате "CPALead що не плащат на българи?", ако не ви докопат с тоя нов закон за следенето ГДБОП първи.
 
От: Блог с филми/сериали

Това че качвам примерно на "Бягство от затвора" всички сезони в блог-а си и съм ги направил да се гледат онлайн нелегално ли е ?
 
От: Блог с филми/сериали

Това че качвам примерно на "Бягство от затвора" всички сезони в блог-а си и съм ги направил да се гледат онлайн нелегално ли е ?

Да освен ако нямаш права за разпространение.
 
От: Блог с филми/сериали

а тези които стоят на 1вите места като напишеш watch ... online free ,които не стоят от скоро и са семпъл блогове ,но печелят от това дали имат права ?Като гледам не им праят проблеми
 
От: Блог с филми/сериали

а тези които стоят на 1вите места като напишеш watch ... online free ,които не стоят от скоро и са семпъл блогове ,но печелят от това дали имат права ?Като гледам не им праят проблеми

е, щом имаш опит със 100 000 сайта ти си знаеш, бате

давай смело и недей слуша разни завистливци
 
От: От: Блог с филми/сериали

е, щом имаш опит със 100 000 сайта ти си знаеш, бате

давай смело и недей слуша разни завистливци

Айде да не се обиждаме, особенно при положение, че хабер си нямаше за какво говори и за какво са му сериалите. Завистливците щяха да кажат защо не ги барат ама сега ще се въздържат от отговор - BullBlogger да обесни явно е по-напред с материала. Джокер: пак разгледай сайтовете може да стигнеш до истината.
 
От: Блог с филми/сериали

добре просто се опитвах да разбера има ли начин да кача филм в блога ми.Не става с ютуб не става и да го кача директно тъй като не мога да качвам файлове над 100 мб.Алтернативен начин ?
 
От: Блог с филми/сериали

gangster, не искам да обиждам нито теб нито fomalstar. Съжалявам ако съм минал границата - не беше това идеята.

едит: вж тези www.dailymotion.com няма ограничение за 10 минути и можеш да го вкараш в блога с object и embed. Не съм го пробвал, но ми е интересно дали ще се получи
 
Последно редактирано:
От: Блог с филми/сериали

добре просто се опитвах да разбера има ли начин да кача филм в блога ми.Не става с ютуб не става и да го кача директно тъй като не мога да качвам файлове над 100 мб.Алтернативен начин ?
...:lol:
Не трябва да ги ъплоуднеш на блога си.
Ембед кода на сериала от sedereel или megavideo ти е напълно достатъчен.99% от сериалите ги има там.
 
От: Блог с филми/сериали

:lol: да де това ми трябваше знам че не мога да ги кача през блога
пиши в скайп бе harro :D
 

Горе