Блог хостинг и собствен домейн

Kirev

Active Member
Здравейте съфорумци!
Заглавието говори достатъчно за това, което търся. Пробвах номера при blogspot, но нещо не ме слуша и..., абе ядосвам се. Ако някой има по-добро предложение - да казва. Не искам безплатни хостинги и т.н.
Искам нещо точно от сорта на blogspot, но да не прави такива мизерии(май множко искам :D).

Благодаря предварително ;)
 
От: Блог хостинг и собствен домейн

Какво точно искаш?
Не искаш безплатен хостинг?
Искаш блог хостинг?
Не са ли всички хостинги и блог хостинг?

едит:
аха, май хванах идеята на искането
еми много искаш :)


едит 2:
не знам какъв интернет ползваш, но често интернет таксата на месец е колкото хостинг таксата на много български хостинг фирми за малките им пакети.
 
Последно редактирано:
От: Блог хостинг и собствен домейн

Виж сега, на ясно съм кое колко струва, но проблема е там, че за да пусна стабилен блог на мой хостинг, трябва да се грижа не само за редовното обновяване на съдържанието, а и за сигурността. Това отнема повече време, а аз нямам излишно. Докато при Blogspot примерно, няма опасност от пробиви(всъщност винаги има, но шанса за успех на атакуващия намалява значително).

Сега се надявам всичко да е ясно. ;)
 
От: Блог хостинг и собствен домейн

уау

еми ясно е да.
кво да ти кажа, освен че не знам кво да ти кажа..

wordpress от версия 2.4 насам на проблеми със сигурността плюс малко орязване на CHMOD плюс малко обтягане на global фунцкиите плюс малко анти sql нжекции записи плюс малко ако се сетиш още нещо друго от Гугъл и няма кво повече....

така или иначе винаги някой може да ти снифне паролата изпод носа
 
От: Блог хостинг и собствен домейн

Ще го измисля. Благодаря, че се отзова все пак. В случая аз съм си будалата. Хем сърби, хем боли. Ще си напиша някакво жалко подобие на блог система и поне ако се случи нещо лошо ще знам, че вината е изцяло моя.
 
От: Блог хостинг и собствен домейн

Добре де, кой ще тръгва да ти хаква блога? И защо?
Като си го напишеш ти, кой пък ще знае как точно да ти го хакне.
Ако ти го хакне пък ще бекъпнеш, ще фикснеш слабото място и готово.
После ако искат пак да хакват. Пак фиксваш и накрая няма мърдане наистина.

Според мен обаче излишно се тревожиш.
Поздрави и успех

Лека от мен!
 
От: Блог хостинг и собствен домейн

Май ти трябва това
Една страхотна статия на Митака (къде се изгуби това момче?)
 
От: Блог хостинг и собствен домейн

Фокусиран съм Радев, но предполагам че същността на проблема е в:
от сорта на blogspot, но да не прави такива мизерии...
и "разфокусираното" дефиниране на "мизерии" в частност: "такива"
 
От: Блог хостинг и собствен домейн

Уфф... аман значи! Всички разбирачи на едно място събрани и на края освен спор, друго не става! Казал съм, че съм пробвал да пренасоча домейн към блог в Blogspot, но понеже Вие кипите от интелигенция и сигурно четете поста ми през 3 думи, та чак четвъртата и за това сте толкова на ясно!

Затваряйте темата! Тук освен работодатели друго не може да се намери.
 
От: Блог хостинг и собствен домейн

Нервя не е точната дума, но си близо. Причината е, че всеки гледа да покаже колко е интелигентен, но не в насоката, която мен ме интересува, а изобщо. Нека някой да затрие тази тема, че нямам желание да се превръща в СПАМ тема, както в повечето случаи в "Пазар"(за огромно съжаление).
 
От: Блог хостинг и собствен домейн

Божидаре, "насоката, която те интересува" се описва с думи и гледаш да си максимално пояснителен и точен, за да получиш адекватен отговор.
"Показването колко си интелигентен" става в "Стани Богат" при Ники Кънчев или след тест в МЕНСА.
Аз в случая се ръководя единствено от желанието да ти помогна (за което се извинявам...)
 
От: Блог хостинг и собствен домейн

@ takamato, помогна ми :) И най-интересно е как. Понеже видях, че си разбрал първото ми име, което не е толкова сложно, реших да проверя как се индексира Kirev и Кирев в Гуугъл. Още при Kirev видях, че се появи някакъв си Kirev's blog. Абе то хубаво съм го създал, но нали не работеше? Цъкнах... уау... магия. Вътре найстина бе първата статия, която написах пробно. Проблема е, че отваря сайта при изписване на www.kirev.net, но не и при kirev.net, което от своя страна бива подразбрано от браузъра(Firefox) като http://kirev.net. Този проблем мисля, че ще го реша и до голяма част решението на въпроса именно от тази тема е на лице. Макар и с цел да ми помогнеш, но без да ми дадеш насока, а просто показване от твоя страна, че знаеш как се търси в Гуугъл, то ти ми помогна найстина много, за което искам да ти благодаря! На Радев също!

От тази тема си направих един извод: Остави другите да се доказват, а ти търси изгодата в техните изказвания(ще взема да го патентовам ей :D).

Благодаря още веднъж на отзовалите се!
 
От: Блог хостинг и собствен домейн

Кirev що не линкна и Radev от кога точно това иска :)
 
Последно редактирано:
От: Блог хостинг и собствен домейн

Обещавам във втората част на "приключението" да го направя ;) Извинявам се за пропуска.
 
От: Блог хостинг и собствен домейн

Е добре де, на мен нищо не ми пречи да го направя. Аз съм благодарен, че се отзова на призива ми за помощ и ще те линкна, искаш или не ;)
 
От: Блог хостинг и собствен домейн

абе сеено съм бати спамъра?
и кво ще пишеш
"Ади от предприемач каза че може да линкна и радев и понеже се отзова (не че стана нещо като писа 2 поста и кой знае кво каза сякаш), ама е яко такова?"
 
От: Блог хостинг и собствен домейн

добре Радев махам линка от горния си пост

"Ади от предприемач"
 
Последно редактирано:

Горе