Блокиране на Adsense

Autohop.bg

New Member
Здравейте,

Имам следния проблем, използвам Adsense за сайта си Bezplatno.net и от вчера спря да работи. Помислих си че има нещо при мен и преместих кода на друг домейн и рекламите работят. Тогава си помислих че съм баннат по някакъв начин от Google, но нито съм получавал имейл нито имам нещо особенно в администраторския панел там - пише ми че всичко е Active. Някои има ли идея кое може да причинява рекламите да не се показват? Знаете ли как мога да се свържа с Google за помощ по въпроса, не мога да им намеря един имейл или телефон за контакти в админ панела.
 
Провери от няколко браузъра дали се виждат рекламите
Провери за блокирващи инструменти при теб дали не си го баннал ти :)
Провери познатите ти дали го виждат от техните машини.

Емайла на Гугъл Адсенс за България:

[email protected]

Пишите си на Български език.
Отговарят бързо.

Успех!
 
Еи сега им пратих и от двете места съобщения. Дано ми отговорят бързо. Чудя се дали няма да е по удачно да се преместя с други, знам че е тема за друг разговор, но коя е най добрата алтернатива - Adbrite? чувам че etarget.bg също набират скорост?
 
Adbride за българия е мизерна работа.
Няма рекламодатели, с кирилицата е гоялм зор... не виждам и в перспектива да навлезе в българия.
Остави ги етаргет... те още си тестват системата дали им бачка.
Адсенса е голяма мизерия, ама при тези алтернативи направо не знам какво да ти предложа.

Има един руски сайт.. виж:
http://www.kupimlink.ru/
дано ти свърши работа
 
От: Блокиране на Adsense

Може да са спрели подаването на реклами към саита ти поради някаква причина, както стана при мен преди време :( Ако е така и успееш да ги убедиш по някакъв начин да го оправят пиши как става защото аз неуспях.
 

Горе