Блокирани реклами в Adsense

Успех, колега и пиши как се развива случая!
Здравей, направих всичко по-горе описано, но нищо не се промени. Все още са ми ограничени рекламите. Понеже не ми е ясно моля за помощ!
Когато създавам ръчни реклами ( примерно в емисия) всеки код който ми дава ли трябва да бъде добавен в сайта?
 
Здравей, направих всичко по-горе описано, но нищо не се промени. Все още са ми ограничени рекламите. Понеже не ми е ясно моля за помощ!
Когато създавам ръчни реклами ( примерно в емисия) всеки код който ми дава ли трябва да бъде добавен в сайта?
Първоначално ми даде един код който да внедря, след това друг код и двата са за автоматични реклами. Трябва ли да го променям?
 

Прикачени файлове

  • B1DC4DA1-03C7-4579-9481-FE54134B7623.jpeg
    B1DC4DA1-03C7-4579-9481-FE54134B7623.jpeg
    34.3 KB · Преглеждания: 9
  • 0491E7AE-D91E-4325-88F5-C9CAFBBB99A2.jpeg
    0491E7AE-D91E-4325-88F5-C9CAFBBB99A2.jpeg
    137.7 KB · Преглеждания: 9
Успех, колега и пиши как се развива случая!
Здравей, сайта ми е отблокиран и вече всичко е наред. Имам едно друго питане.
В сайта ми за обяви, хората публикуват обяви а, аз ръчно поставям обяви в описанието на обявата. Когато някой посетител на сайта му изтече обявата и не я обнови ми идва известие ( не всеки път) от Гугъл, че имам проблем в дадена страница на сайта като Гугъл ми е посочил и линк към дадената страница (обява). Та въпроса ми е, ако много хора не подновят обявите си тези и доклади за проблемни страници станат повече Гугъл ще ми забранят ли пак рекламите?
 

Горе