Блокиран Adsense акаунт. Имейл за контакт?

Autohop.bg

New Member
Здравейте,

На скоро ми се блокира Adsense акаунта на един от сайтовете по някаква причина. Нямам идея какво точно го е причинило и се опитвам да намеря координатите на Google support-а за да ми кажат както имаме в грешка по сайта и като се коригира да се активира отново акаунта, но не мога да намеря имейла им. Някой да знае как да се свържа с тях през сайта им - URL или директен имейл?

Благодаря.
 
От: Блокиран Adsense акаунт. Имейл за контакт?

почти невъзможно е да го отблокираш.не се занимавай..по добре намери алтернатива.
 
От: Блокиран Adsense акаунт. Имейл за контакт?

На скоро ми се блокира Adsense акаунта на един от сайтовете по някаква причина
Блокиран е конкретен сайт в акаунт или отделен акаунт? Защото ако е акаунт, то може би това е причината - наличието на няколко adsense-акаунта - поне така си превеждам горното.
 
От: Блокиран Adsense акаунт. Имейл за контакт?

[email protected]
Не е безсмислено - реагират адекватно и по преценка на ситуацията до 10 дни най-много. Успех !
 
От: Блокиран Adsense акаунт. Имейл за контакт?

Здравейте,

На скоро ми се блокира Adsense акаунта на един от сайтовете по някаква причина. Нямам идея какво точно го е причинило и се опитвам да намеря координатите на Google support-а за да ми кажат както имаме в грешка по сайта и като се коригира да се активира отново акаунта, но не мога да намеря имейла им. Някой да знае как да се свържа с тях през сайта им - URL или директен имейл?

Благодаря.
Здравей ,
значи братче не мога да ти помигна с поща или координати на Г защото бастуните са решили да нямат такава опция .... и можеби са прави изхождайки от бъговете които има системата им и броя на потребителите - просто няма да имат толкова място на сърварите за да приемат питанките и забележките...
Обаче има решение на проблема ;) с комуникацията и то е В форумът им....
Постни питане там и ще ти отговорят до един ден .
другият вариант е с поща на адрес :[email protected]
Аз им писах там и колкото и да пише НО-РЕПЛЕЙ получих отговор
Успех
 
От: Блокиран Adsense акаунт. Имейл за контакт?

Блокиран е само един сайт, а не акаунта.

Преди време ми бяха блокирали един друг сайт. Не си спомням от къде им взех координати и се свързах, оказа се че не бях спазил някаква точка от privacy policy на Google Adsense и след като я коригирах ми възтановиха акаунта за 2 дни. Цялата процедура беше 2-3 седмици но съм загубил координатите на този имейл. Може би е наистина [email protected]. Ще го пробвам, дано отвърнат защото даже не съм получил известие за това. Предния път се оказа че са пратили и аз не съм го видял (беше ми попаднало в спам бокса хахахах) а сега без предопреждение просто са отрязали рекламите :((.

Алтернативата я има, включил съм Easy trader за момента но като CTR и като пари не може да се сравнява с батко Google :)
 
От: Блокиран Adsense акаунт. Имейл за контакт?

Преди няколко месеца и на мен ми блокираха един от сайтовете,писах им 2 пъти и 2-та пъти ми прати едно и също писмо на което пишеше правилата им за ползване.
Така че най-добре е човек да остане независим , сам да си продава рекламата.
 
От: Блокиран Adsense акаунт. Имейл за контакт?

ако си показвал адсенс на категорията запознанства - това е причината ...
 
От: Блокиран Adsense акаунт. Имейл за контакт?

ако си показвал адсенс на категорията запознанства - това е причината ...


хахах, това беше причината за блокирането му в Безплатно.нет но след като го премахнах от там ми активираха акаунта отновно. Но не знам за авто сайта ми - Autohop.bg какво може да съм оплескал :)
 

Горе