Бой гробарите с яйца здраво

ReminD

Well-Known Member
Както всяко предаване на ТВ7 на живо - герберите биват брутално гонени с викове и яйца
www.izbori.news7.bg/Новини/София/Ка...Б-си-изпусна-нервите_l.eln_i.7459_c.1151.html

Голям майтап е видеото, след като го попитаха защо пуснаха дяловете в ерп-тата на борсата и ги продадоха няколко пъти на по ниска цена - заваляха буквално яйца срещу него и въпросния кратун хвърли чашата и избяга като куче
http://www.dnes.bg/televizia/2013/05/07/chashi-i-iaica-v-predizboren-polet.187386
http://offnews.bg/index.php/191990/yajtsa-letyat-po-gerbadzhiya-chashi-po-barekov



Въпросния малумник колко пъти съм го гледал по тв-то по предаванията да се излага, добре му дойде, евала!
И Бареков започна много да ми харесва, откакто спря да обслужва ГЕРБ
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Нещо видеото куца 500 Internal Server Error
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Прекалено много хора го гледат и за това не репспондва през повечето време клипчето, но на някой от опитите тръгва - бъдете търпеливи :) Мерси за видеото!
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

То това гробара човек ли е, ама яйцата много скупи 23стинки бройката от бабичките на пазара, кората по-евтино.
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

ех ех идва видов ден на 12 и как ГЕРБ ще ги издуха като малка гара всите партии
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Въпросния малумник колко пъти съм го гледал по тв-то по предаванията да се излага, добре му дойде, евала!
И Бареков започна много да ми харесва, откакто спря да обслужва ГЕРБ

Чака да види кой друг да обслужва - днес ти е готин - утре да не почнеш пак да го плюваш

Смешна история е .....
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Чака да види кой друг да обслужва - днес ти е готин - утре да не почнеш пак да го плюваш

Смешна история е .....

За момента не виждам защо да го плюя след като се държи както трябва.
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Тука за бизнес ли ще говорим или какво. Гледам постоянно някакви политически агитации.. Хора не се излагайте, не сме малки деца повечето потребители са възрастни хора със ясно изградена гражданска позиция. Според мен такива теми веднага трябва да бъдат отбелязани като спам и да бъдат трити, или пък предлагам на Блинки да направи един нов раздел който да не се индексира. В последно време гледам при търсене на разни политически теми ми излиза и форума което е ... :Х
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Бизнеса и политиката са много свързани, особено ако ГЕРБ за 4 години фалираха 140 000 фирми, определено има за какво да си говорим. И това не е агитация, а сеир.
 
Извинявам се ама ако едно две яица не може да посрещеш с насмешка и след това да обърнеш ситуацията в твоя полза шеговито не ставаш да си политик...
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Ето обобщението пак във видео от www.news7.bg - http://youtu.be/k2qhL_SSLbI - и коментара на Бареков, който каза, че ще съди въпросното същество позволяващо си да бяга показва слабост по този начин, но все пак знаем, герберите не са по поемането на отговорност.
a относно фена - одавна пише хвалебствени неща за "БАТЕ БОЙКО" мутрата.
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

Коментара на Бареков в началото след инцидента ( към 3:40 ) - към 5-6-7ма минута - кърти - разби ги герберите.

Към 3-4-та минута от цялото видео е "инцидента"
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

бареков не му бях гледал представленията над една година и ми направи впечатление, че е станал още по-добър оратор-подлизурко, направо си има талант момчето:)
Такива хора винаги първи усещат накъде почва да духа вятъра и първи напускат потъващия кораб, в случая кораба е гроб. Ще видим колко време ще му отмене да се сдуши с новите управници, след изборите:)
Абе интересна личност е, не може да му се отрече.
 
От: Бой гробарите с яйца здраво

На дудука май пак му се е паднал кофти доставчик - Четири години им прави кавали и сега изведнъж и скочи - има нещо гнило в цялата работа - ГРОБ загубиха международна подкрепа и покрай това май и някои медии обърнаха палачинката.
 

Горе