Боко ще прaви коaлиция с Местaн ...

От: Боко ще прaви коaлиция с Местaн ...

Повръщало ли ти се е някога като чуеш или видиш някой?
Ей така се чувствам като само му прочета името на тоя тъпак, дето няма грам мозък в главата....
Отправям закачлив въпрос, дали ще имаме нов пророк на политиката .... Все пак всеки с малко акъл в главата си вижда, че не можеш да правиш сметки без кръчмаря - на 6 Октомври, кръчмаря ще покаже - силно се надявам народа да гласува масово!

Честно почвам се притеснявам за теб - като фанатик си станал си станал на тема политика - за теб явно няма проблем, но трябва да си обективно наясно, че не всичко почва с ББ - 20 години преди това два фалита една хиперинфлация и тотално ограбване на нацията скоро ще пусна тема за него период - десетки милиарди се окраха през 90-те ... не знам всички виновни, кой съд ще отсъди най-справедливото наказание, но нещо ми се върти до животна или по тежко!
 
От: Боко ще прaви коaлиция с Местaн ...

Повръщало ли ти се е някога като чуеш или видиш някой?
Ей така се чувствам като само му прочета името на тоя тъпак, дето няма грам мозък в главата....

Ето един човек със същия проблем като теб.

1098021_4694073764657_1760805657_n.jpg
 
От: Боко ще прaви коaлиция с Местaн ...

Повръщало ли ти се е някога като чуеш или видиш някой?
Ей така се чувствам като само му прочета името на тоя тъпак, дето няма грам мозък в главата....

Към мазният Стани Шеф съм изпитвал такива наченки, както Доган и няколко експерта платени разбира се от 1-вите двама + да не забравя популизма и малоумието от Атака! Не бих те разбрал на 100% как ти е, но на 5 Октомври гласуваш умно! От много емоции оферта няма, трябва се мисли трезво защото под емоция лесно се контролират масите!
 
От: Боко ще прaви коaлиция с Местaн ...

десетки милиарди се окраха през 90-те ... не знам всички виновни, кой съд ще отсъди най-справедливото наказание, но нещо ми се върти до животна или по тежко!

Мечтател!:D Или както се казва: Шъ, ама утре...:wink:
 
От: Боко ще прaви коaлиция с Местaн ...

Ето един човек със същия проблем като теб.

1098021_4694073764657_1760805657_n.jpg

Ееее, Бърни - най-после даде селфито от банята.:D Можеше да ми го пратиш на лс, ама щом държиш всички да те видят...:wink:
 
От: От: Боко ще прaви коaлиция с Местaн ...

Защо не спомена бойко и свитата му???
Към мазният Стани Шеф съм изпитвал такива наченки, както Доган и няколко експерта платени разбира се от 1-вите двама + да не забравя популизма и малоумието от Атака! Не бих те разбрал на 100% как ти е, но на 5 Октомври гласуваш умно! От много емоции оферта няма, трябва се мисли трезво защото под емоция лесно се контролират масите!
 
От: От: Боко ще прaви коaлиция с Местaн ...

Защо не спомена бойко и свитата му???

Щото визуално не ми се драфай от него като на теб, а от други негови действия или по точно казано "(мало)умни действия"! Спасяването на КТБ с нови емисии дългове/изплащането на всички депозити са именно такива действия, които са против моите убеждения и това навсякъде по света където е станало още по-големи морални рискове създава в система!
 
От: Боко ще прaви коaлиция с Местaн ...

Мечтател!:D Или както се казва: Шъ, ама утре...:wink:


Прежалил съм ги, поне ако не друго показват какво правят политиците ни на власт или по точно уродливият социализъм! Както и дава шаблон какво става като държавата изземе още и още власт от народа!
 
От: От: Боко ще прaви коaлиция с Местaн ...

Ще си признаеш скоро. ;)
Щото визуално не ми се драфай от него като на теб, а от други негови действия или по точно казано "(мало)умни действия"! Спасяването на КТБ с нови емисии дългове/изплащането на всички депозити са именно такива действия, които са против моите убеждения и това навсякъде по света където е станало още по-големи морални рискове създава в система!
 
От: От: Боко ще прaви коaлиция с Местaн ...

Ще си признаеш скоро. ;)

То голямото признание, малко са хората който познавам, който им се драйфа от ББ освен теб (като ги видят или като ги чуят) и още един двама(ама те солидно са зомбирани от Болен, така че тяхното нормално), но познавам повече, на които им се драйфа от тези, които ти споменах, както и такива, които са безразлични към вида на всички от политика - знаеш различни хора..... И да те успокоя, за никой не са гласували и никои не подкрепят от изброените! Някак си няма как да не ти е антипатичен малкият мазен съсел с свинските малки очи! Да ти кажа, нещо друго в моя аргументация правили са много научни изследвания по линия на поведението и визията на кандидатите - всички с добродушен вид и притежатели на харизма биват избирани - на несъзнателно ниво - просто механично и автоматично! Така, че не се чуди защо Герб-а все още не се е разпаднал, е може би ако ЦЦ вземи лидерското място - бърже бърже може се обърне палачинката!
 
Последно редактирано:
От: Боко ще прaви коaлиция с Местaн ...

Ще се обиждаме ли :twisted:

Е, па що се обиждаш? Секси си на тая снимка.:wink:
 
От: Боко ще прaви коaлиция с Местaн ...

Е, па що се обиждаш? Секси си на тая снимка.:wink:
Биг Ша ше те вземе за навеста и ще ти отвори ново магазинче :) Ще продавате фигурки-карикатури на Бойко и ще ходите на контра протести с бабките :clap:
Искам да ... всички фенки , фенки ...
 
От: Боко ще прaви коaлиция с Местaн ...

Биг Ша ше те вземе за навеста и ще ти отвори ново магазинче :) Ще продавате фигурки-карикатури на Бойко и ще ходите на контра протести с бабките :clap:
Искам да ... всички фенки , фенки ...

Ииии, верно ли бе? Звучи много примамливо, особено тва, че ще ме вземе за невеста - уговорил ли си годежа или само предполгаш, че така ще стане? Да не се изметне после и да не ме вземе?:lol:
 
От: Боко ще прaви коaлиция с Местaн ...

Ииии, верно ли бе? Звучи много примамливо, особено тва, че ще ме вземе за невеста - уговорил ли си годежа или само предполгаш, че така ще стане? Да не се изметне после и да не ме вземе?:lol:

Само като чуе как мразиш Бойко и ще ти се метне на врата. Но не ги запознавай с уни , че ще те зареже заради него :)
 
От: Боко ще прaви коaлиция с Местaн ...

Само като чуе как мразиш Бойко и ще ти се метне на врата. Но не ги запознавай с уни , че ще те зареже заради него :)

Няма да ги запознавам, тогава. Благодаря ти за ценните съвети.:rolleyes:
 
От: Боко ще прaви коaлиция с Местaн ...

Аааааааааааааааааааааа, ни та давам душко язе го мразя повече от мишо :-o
 
От: Боко ще прaви коaлиция с Местaн ...

Аааааааааааааааааааааа, ни та давам душко язе го мразя повече от мишо :-o

А аз повече от вас двамата заедно - да си направим тройка?:D:lol:
 
От: Боко ще прaви коaлиция с Местaн ...

Малеееее, душко представяш ли си да ни пуснат в едно студио да говорим, направо майка му жална на тиквата :lol:
А аз повече от вас двамата заедно - да си направим тройка?:D:lol:
 

Горе