Борите се да останете фокусирани върху работата в електронната търговия – Нуждаете се от съвет

chiss

New Member
Здравейте на всички,

Управлявам бизнес за електронна търговия от известно време и въпреки че съм запален по него и искам да му отделям повече време, се оказвам блокиран, когато седна пред компютъра си, за да работя върху него. Нетърпелив съм да влагам часове и часове работа всеки ден, но просто omegle xender не знам откъде да започна или какви задачи да дам по приоритет.

Някой от вас има ли съвети или стратегии за поддържане на концентрация и продуктивност, когато работите по проекти за електронна търговия? Независимо дали става дума за организиране на задачи, поставяне на конкретни цели или използване на определени инструменти, отворен съм за всякакви предложения, които могат да ми помогнат да оползотворя времето си максимално и да прокарам бизнеса си напред.

Благодаря ви предварително за помощта!
 
Последно редактирано:
На мен също ми е трудно. Почнах работа като портиер в една бизнес сграда и се окоза , че там ми е най лесно понеже няма какво да правя 12ч. И нтересно ми е другите как успяват ?
 
.
 

Горе