Борсата - бързо и лесно 80% месечно

LuXI11

New Member
Наскоро разработих собствена система за управление и реализиране на месечна печалба от около 80 % чрез търговия на борсата. Имам нужните познания за пазарът и се нуждая от финансиране! Предлагам тестов период само за ограничен брой сериозни инвеститори!
 
От: Борсата - бързо и лесно 80% месечно

Наскоро разработих собствена система за управление и реализиране на месечна печалба от около 80 % чрез търговия на борсата. Имам нужните познания за пазарът и се нуждая от финансиране! Предлагам тестов период само за ограничен брой сериозни инвеститори!

Много като тебе вече плакаха. Те и много хора измислиха система за да победят рулетката. Много от тях вече и апартаменти нямат. Иначе успех в начинанието. Ако даваш някакви гаранция мога да ти намеря капитал (ся зависи и колко ти трябва). Само подписваме няколко договора и задължително искам да имаш нужните пари за обезпечение на капитала (я апартаментче, я някоя хубава кола, я някоя хубава девойка :D).
 
От: Борсата - бързо и лесно 80% месечно

Ти, ако наистина можеше да постигаш тази доходност, нямаше да ти трябва капитал. 1000 лева за няколко месеца ги правиш луди пари. Пък има и сметки с марджин.
 
От: Борсата - бързо и лесно 80% месечно

Това е поредния бизнесмен с идея за милиарди, но нямащ смелост да тегли заем от банка и да се вкара в блатото заради идеята си.
 
От: Борсата - бързо и лесно 80% месечно

Силно съм заинтересован, как стават нещата и колко трябва да вложа ?
 
От: Борсата - бързо и лесно 80% месечно

Не ми се търси елка сега, но 1000 след 1г при 80% ще е малко над 1 милион!
 
От: Борсата - бързо и лесно 80% месечно

Пичове, нали не очавате, че този ще се върне отново да пише в темата ;) Поредния мишок, който иска да мине тънко и ако може да залъже някой с идеята си.
 

Горе