Браузърът Safari 4 изтеглен 11 милиона пъти

Izida

New Member
"Уеб-браузърът Safari 4 беше официално представен на конференцията WWDC и за три дни бе изтеглен 11 милиона пъти от потребителите. Повечето пъти той бе изтеглен заради обновленията, направени от Apple за потребителите на Mac, но освен това, новият браузър бе изтеглен 6 милиона пъти от потребители на Windows."

Източник: news.sagabg.net/brauzrt-safari-4-izteglen-11-miliona-pti-za-3-dni.html
 
От: Браузърът Safari 4 изтеглен 11 милиона пъти

Firefox е доста по-добър!
Правил съм доста тестове. Под ундоус Safari-то е най бързия браузър следван от лисицата. Скоростта на зареждане и изпълнение на джаваскриптове е убийствена. Имах сериозен проект преди време с едно уеб приложение което нямаше как да няма тонове джаваскрипт код из него. Разликата в скоростта беше видимо осезаема. Над секунда-две имаше разлика.

Лисицата може да е бързичка, ама всичките и тея плъгини я тормозят доста. Днеска два пъти ми забива. Постоянно си гълта тонове рам. В момента ми е глътнало 300мб, преди няколко часа ползваше около 1,4ГБ. Бахти лисицата, бахти чудото.

ПП: IE9 ми харесва, тествахте ли го. Доста изчистен и работи по бързо от седмицата и осмицата.
 
От: Браузърът Safari 4 изтеглен 11 милиона пъти

старо и нерелативно, моля извинете.
 
Последно редактирано:
От: Браузърът Safari 4 изтеглен 11 милиона пъти

Не съм казал че не си струва, споделям личен опит.
В момента съм със Safari 5.0.2
 
От: Браузърът Safari 4 изтеглен 11 милиона пъти

Операта малко изостава ми е струва....
 
От: Браузърът Safari 4 изтеглен 11 милиона пъти

Сафари по Уиндоус не е съвсем същото като под Мак ОС. Току излезе някоя бъгня.
Иначе Сафарито си е най-адвансед браузъра.
Ама Хром го бие по някой и друг показател и скоро очаквам да стане Номер 1 във сяко отношение.

Файрфокс го ползвам само заради Файърбъга и Пейджспийд май. Демек кажи-речи през целия девелъпмънт процес :(
 

Горе