Буркан Канов a.k.a Todorovva?!

От: Буркан Канов a.k.a Todorovva?!

Като не ти харесва - Не ми пращай покана ве идиот ! Кой ти дава право да занимаваш хората, с това какво харесваш и какво не ?
 
От: Буркан Канов a.k.a Todorovva?!

Абе имам чувстовото, че някои имат и по 50 акаунта тук:)
 
От: Буркан Канов a.k.a Todorovva?!

Аз имам само този и един, който НЕ използвам . Виж, последната му активност. Админа каза да не го трия. По - интересно е - хора регистрирани да кажем днес и на следващия ден публикува тема. Как става това ?
 
От: Буркан Канов a.k.a Todorovva?!

Профила ми е на повече от 10 дни и не ме пускат да публикувам тема. Аз пратих молби за приятелства в соц. мрежата фб и дори само един да се сприятели с мен - ще значи, че си е струвало да хабя време и нерви с комплексирани, зли, помияри в сайта.
 
От: Буркан Канов a.k.a Todorovva?!

Профила ми е на повече от 10 дни и не ме пускат да публикувам тема. Аз пратих молби за приятелства в соц. мрежата фб и дори само един да се сприятели с мен - ще значи, че си е струвало да хабя време и нерви с комплексирани, зли, помияри в сайта.

Основната идея на ФБ е хората да добавят приятели само такива, които познават.
 
От: Буркан Канов a.k.a Todorovva?!

...........И още един личен съвет: Не мисля че е много добра идея да "навиваш" така хората да ти стават приятели в ФБ. Има голяма шанс следващата тема да е "Защо Тодорова си търси нови приятели.


//// Ха ха хората ми правят реклама. Всеки ден пускат тема за мен :lol:
 
От: Буркан Канов a.k.a Todorovva?!

Тая тодорова ся развива профила, след месец ши го пусне да се продава :lol:
Може да пуска теми, а реве че не може....
Кой ще линкне на хиподил ооооо............... :lol:
 
Re: От: Буркан Канов a.k.a Todorovva?!

И аз такова съобщение получих от съответния потребител. Не ми е ясно само каква е целта да ставаме приятели ?

+1 ,
 
От: Буркан Канов a.k.a Todorovva?!

Тц тц ... офффф

Защо си м.р., а си регистриран в ж.р.?

П.П.: Сори, не се стърпях. Нищо лично, просто тия коментари ми напомнят на песента :)

[video=youtube;yPuC4Cy2ZuI]http://www.youtube.com/watch?v=yPuC4Cy2ZuI[/video]
 

Горе