Бъдещето ще е 4 в 1 :)

dertre

Well-Known Member
Бъдещето в мобилните технологии


life_book.jpg

Лаптоп, телефон, камера и таблет в 1.

Какво мислите по въпроса? Не знам за вас, но в момента аз съм с 3 телефона (заради работата), таблет и мини лаптоп (не мога да мъкна по цял ден голям защото си тежи дори и с кола да се предвижвате не е удобен). Определено едно такова ще свърши перфектна работа.
 
От: Бъдещето ще е 4 в 1 :)

Видях го това в 9gag, обаче доколкото видях, таблета играе клавиатура на лаптора т.е двете не могат да се ползват по отделно едновременно.
 
От: Бъдещето ще е 4 в 1 :)

Видях го това в 9gag, обаче доколкото видях, таблета играе клавиатура на лаптора т.е двете не могат да се ползват по отделно едновременно.

Сигурно ще има и някаква отделна клавиатура. Иначе за момента концепцията е таблета да играя ролята на клавиатура.
 
От: Бъдещето ще е 4 в 1 :)

Тъкмо го гласях за статия за сутринта. :D Много добра концепция са измислили, но мисля, че по-голямо бъдеще имат нагъваемите технологии. Има сгъваеми дисплеи, работи се върху сгъваеми батерии и куп други неща. Кои знае след 5-6 години с какво ще ни изненадат.....
 
От: Бъдещето ще е 4 в 1 :)

Като се пусне на пазара, цената хич няма да е народна. Иначе много добра идея. Ако батериите им за издръжливи, ще е перфектната джаджа.
 

Горе