България е вече 6-милионна държава - честито

От: България е вече 6-милионна държава - честито

Трябва да си доста наивен, за да определяш действията на "българските" политици, като независими. Как по-точно тогава сме виновни, след като който и да изберем, все тая? Замисли се, кой има полза от една разорена България и ще разбереш, кои са кукловодите.

А и забравяш най-важното - не е важно, дали планът "Ран-ът" е истина или измислица, важното е, че написаното в него се случва.
 
От: България е вече 6-милионна държава - честито

Демокрацията, демокрацията.... Обяснявайте после колко е било добре за 1 държава да има демокрация, особено пък за България.
 
От: България е вече 6-милионна държава - честито

6 милиона, но колко от тях българи? Какво излиза, че българската демокрация е по-страшна от война...

Всъщност 6 милиона сме общо с малцинствата цигани и турци. Като ги извадим и колко българи оставаме... :( Ако продължават така нещата, след няколко години ние българите ще сме малцинство в собствената ни държава.
 
От: България е вече 6-милионна държава - честито

Трябва да си доста наивен, за да определяш действията на "българските" политици, като независими. Как по-точно тогава сме виновни, след като който и да изберем, все тая? Замисли се, кой има полза от една разорена България и ще разбереш, кои са кукловодите.

А и забравяш най-важното - не е важно, дали планът "Ран-ът" е истина или измислица, важното е, че написаното в него се случва.

За тея 20 години какво направи обществото? Що не подехме нещата като Гърция. И за това ли са виновни политиците и планът РАН-ЪТ. Или казваш то за всичко са виновни турците, заради които имаме робско мислене (пак някой друг да ни е виновен)...
 
От: България е вече 6-милионна държава - честито

Докато всичко е във форумите, оправия няма да има. А и като четох вчера как от малки изпростяват на макс просто не знам, каква умствена революция трябва се случи у нас.
 
От: България е вече 6-милионна държава - честито

За тея 20 години какво направи обществото? Що не подехме нещата като Гърция. И за това ли са виновни политиците и планът РАН-ЪТ. Или казваш то за всичко са виновни турците, заради които имаме робско мислене (пак някой друг да ни е виновен)...

Ами разпраха ни по шефовете това стана, айде сега си направи една справка приватизицията и прехода на др страни как мина :)
Кво общо има гърка в уравнението. Гледай всичко от равен старт.
 
От: България е вече 6-милионна държава - честито

За тея 20 години какво направи обществото? Що не подехме нещата като Гърция. И за това ли са виновни политиците и планът РАН-ЪТ. Или казваш то за всичко са виновни турците, заради които имаме робско мислене (пак някой друг да ни е виновен)...
Обществото ни направи много грешки - това направи. Най-голямата грешка бе, че обърнахме гръб на националните си интереси, защото ни ръководеха предатели. Не казвам, че самите ние не носим отговорност за съдбата си, но нещата са толкова опечени вече, че е невъзможно ние младите да променим нищо. "Митинговата демокрация" е просто прах в очите и 97-ма година го доказа. Какво ни остава - остава ни да чакаме системата да се срине, което неминуемо ще се случи, когато свършат донорите й, и няма кой да плаща данъци.

А в Гърция какви неща са подели, не ставай смешен. Това е една фалирала държава, пълна с африкански имигранти и гастърбайтъри. Мислиш ли, че ако на нас 97-ма година ни бяха изсипали милиарди помощи нямаше да ни се стабилизира икономиката? Но Гърция е символ на демокрацията, докато България никога не е била удобна на силните на деня.
 
От: България е вече 6-милионна държава - честито

Ами разпраха ни по шефовете това стана, айде сега си направи една справка приватизицията и прехода на др страни как мина :)
Кво общо има гърка в уравнението. Гледай всичко от равен старт.
Гърция ще мине от там, скоро ще я почнат :) Това им е готиното на банкерите - печатат нищо неструващи хартийки и с тях купуват цели държави. Що не съм се родил банкер :shock:
 
От: България е вече 6-милионна държава - честито

На мен ли го казваш, много са ми смешни тезите всеки иска да е грък, но при тях не е почнало истиснкия фалит. Като ги изцедят до макс, ще ги оставят. Проблема с Гърция беше, да не ги оставят да фалират по рано че щяха повлекат германия и франция. След като си уредят сметките ще им е много интересно.

За мен проблем, не е толкова в политиците, колкото в сбърканото мислене на масата.
Целта беше да се изпросете и се възхвалява повърхностното, прост народ лесно се управлява.
 
Re: От: България е вече 6-милионна държава - честито

Гърция ще мине от там, скоро ще я почнат :) Това им е готиното на банкерите - печатат нищо неструващи хартийки и с тях купуват цели държави. Що не съм се родил банкер :shock:

Това беше много добро :) Всеки законен бизнес при който можеш майната му аз какво съм хванал да се занимавам с някакви сайтове е много добър....:D Дори Гугъл още не може да си купува цели държави :lol:

Освен това синя кръв, някоя от старите банкерски фамилии е това щеше да е живот :) Още пра пра пра пра дядо е купил титлата :)
 
От: България е вече 6-милионна държава - честито

Много хора, но за съжаление повечето са цигани. Може би щеше да бъде по-добре да сме с по-малка популация, но българите да преобладават пред циганския народ.
 

Горе