България с най-много спам на човек от населението

Да. Това и аз го гледах. Но като имаш в предвид, че сме едва 7,5 мил., на фона на Индия, Китай и други. Но аз лично не познавам от тук и другаде webmaster-и, които да са спакъри. Не говорим за използване на ip адреси от Бг. ;)

Още в началото ми стана странно от къде са взели тези статистики и какво точно са проучвали. Хората или ip адресите. ;)
 
От: България с най-много спам на човек от населението

ROFLMAO.
Докато не го потвърдят "Британски учени" не може да се вярва на всяка глупост.
 
От: България с най-много спам на човек от населението

Ами какво да ви кажа,
последните месец-два спама към пощенските ми кутии се утрои, ако не и повече.
И то горе долу оферитте са си едни и същи.
 
От: България с най-много спам на човек от населението

То ако се направи статистика и за генерирането на трафик сигурно отново ще бъдем първенци, предполагам че нашата държава прави трафик за 20 милиона, а не за 3 милиона или колкото са потребителите.
 
От: България с най-много спам на човек от населението

Накарайте Г. да ви индексира няколко емайла и ще видите какво е БГ спам :) Преди години когато уникалното съдържание не беше "цар" хиляди уебмастери си публикуваха автоматично съдържанието от емайлите в блогове и други сайтове и поне се изкарваше някой лев от това :)
 
От: България с най-много спам на човек от населението

Кви са тия глупости!
 
От: България с най-много спам на човек от населението

ROFLMAO.
Докато не го потвърдят "Британски учени" не може да се вярва на всяка глупост.

Изразът го знам с "немски" учени! 8) Само на тях може да се вярва... защо не и руски :twisted:
 
От: България с най-много спам на човек от населението

Класацията е доста изкривена към малките държави. Достатъчно е един голям спамер да се загнезди там и явно вдига статистиката на всички. Иначе нямаше и Люксембург, Армения и Исландия да присъстват. Освен това всички знаем, че в България няма спамери, има само експерти по имейл маркетинг :)
 
От: България с най-много спам на човек от населението

Класацията е доста изкривена към малките държави. Достатъчно е един голям спамер да се загнезди там и явно вдига статистиката на всички. Иначе нямаше и Люксембург, Армения и Исландия да присъстват. Освен това всички знаем, че в България няма спамери, има само експерти по имейл маркетинг :)

Закона го позволява, щом изрично не си обявил, че не желаеш да получаваш нежелана поща "те оправят", този закон е много сходен с онзи при който си съгласен да дариш органите си ако не си посочил друго :)
 
От: България с най-много спам на човек от населението

В България единствено фирма може да се регистрира и да не получава спам, но нямам идея колко имейла може да регне. Май само 1.
Ами ако имаш на всеки сайт имейл.. спамят те яко. На ден получавам по 20-тина реклами писма по мейловете
 
От: България с най-много спам на човек от населението

"По-голямата част от спама се изпраща автоматично от заразени с вируси компютри" Това са детски приказки, как изобщо може да им се обръща внимание, а руснаците къде ги забравяте?
 
От: България с най-много спам на човек от населението

"По-голямата част от спама се изпраща автоматично от заразени с вируси компютри" Това са детски приказки, как изобщо може да им се обръща внимание, а руснаците къде ги забравяте?

Или Китай и Индия? :-o А можеби те там не ползват толкова ...
 
От: България с най-много спам на човек от населението

В България единствено фирма може да се регистрира и да не получава спам, но нямам идея колко имейла може да регне. Май само 1.
Ами ако имаш на всеки сайт имейл.. спамят те яко. На ден получавам по 20-тина реклами писма по мейловете
Всъщност в КЗП може да се регистрира целия домейн. Аз лично така съм направил за последните няколко години съм им пратил поне стотина пациенти.
 
От: България с най-много спам на човек от населението

У Г точката на гошо много добре ми го филтрирват, па язе като влезна само давам изтрий всички нежелани съобщения. Пък случайно някое, ако попадне в редовната си го репортвам веднагически, :)

Иначе ето, че пак сме първи в нещо в тоя свят :)
 

Горе