Продава се: Българска ФБ група 112 000

Изпратете ми линк, моля
Без наказания , месечно достигане над 1 милион души. Публична група свободна за споделяне , риич на публикации 10 000 до 25 , 30 000 на публикация. Възрастова граница от 30 до 65 годишни.
 
дай линк да я видя
Не ми казвай че ще искаш да дадеш 6000лв за група от 100 000 човека или просто се познавате и да има измамно усещане че има интерес към тази нереална цена?!Ти по-принцип изкупуваш групите без пари и после ги препродаваш скъпо така че тази няма да ти е на оферта.
 
Не ми казвай че ще искаш да дадеш 6000лв за група от 100 000 човека или просто се познавате и да има измамно усещане че има интерес към тази нереална цена?!Ти по-принцип изкупуваш групите без пари и после ги препродаваш скъпо така че тази няма да ти е на оферта.
Аз мога да си купя каквото искам. ":)
 
Купи тогава тази евтина група за 6000лв като си много отворен!хахаха ей голям си шегаджия
Тези 6000 лв можеш да ги изкараш за 2 месеца ако си умен. Както групите ти за търгове, много добре знаеш колко се печели , такаче не се прави на хитър. Ти искаш 3000 за афганистанска група от която не можеш да направиш нищо ,освен да пълниш други групи с афганистанци.
 
Купи тогава тази евтина група за 6000лв като си много отворен!хахаха ей голям си шегаджия
щом 6000 са много за тази група, ти що не си продадеш своите двете общо за 5000 лв.? Нещо сам си противоречиш , значи за своя група би искал по 4 5 стотинки на член, но когато друг продава искаш да я вземеш за 1,2 стотинки.
 
Купи тогава тази евтина група за 6000лв като си много отворен!хахаха ей голям си шегаджия
Ти искаш 500 лв за група 10 000 човека , а викаш че моята била скъпа. Малко няма логика колега.
 
Ти искаш 500 лв за група 10 000 човека , а викаш че моята била скъпа. Малко няма логика колега.
Тези 6000лв нямам идея кой ще ти ги даде!Обявата спам ли е защото не мисля че сме 1-ви април?!Направо ги закръгли на 10 000лв щом си решил да се излагаш колега пхахаха.Още един който не познава стойсноста на парите...
 
Да направим анкета всички колеги от форума тази група струва ли 6000лв и ако не според вас каква е реалната и стойност?!Нека всеки напише колко пари би дал за 100 000 човека българка аудитория.
 
Тези 6000лв нямам идея кой ще ти ги даде!Обявата спам ли е защото не мисля че сме 1-ви април?!Направо ги закръгли на 10 000лв щом си решил да се излагаш колега пхахаха.Още един който не познава стойсноста на парите...
Е то по тая логика и ти нещо не познаваш парите щом искаш 300 лв за малка групичка от 3,4000 човека, която ще ти я напълня за 3 дена с толкова.
 
Да направим анкета всички колеги от форума тази група струва ли 6000лв и ако не според вас каква е реалната и стойност?!Нека всеки напише колко пари би дал за 100 000 човека българка аудитория.
Ти ли не можеш да смяташ или аз ,защото в друг пост ти продаваш малка група от 10,000 човека за 500 лв.

10 x 10 000 = 100 000
10 x 500 лв. = 5000 лв.

Това е по твоя ценоразпис.
 
Ти ли не можеш да смяташ или аз ,защото в друг пост ти продаваш малка група от 10,000 човека за 500 лв.

10 x 10 000 = 100 000
10 x 500 лв. = 5000 лв.

Това е по твоя ценоразпис.
Ти че няма да продадеш тази група за 6000лв ти е ясно много добре.Също ти стана ясно че не е много приятно да се пише на чужди хора в обявите.Кой какво търси и за колко пари е едно на ръка а дали ще се продаде е коренно различна тема.Ако искаш с теб може да си пишем цял ден не ми е проблем.
 
Ти че няма да продадеш тази група за 6000лв ти е ясно много добре.Също ти стана ясно че не е много приятно да се пише на чужди хора в обявите.Кой какво търси и за колко пари е едно на ръка а дали ще се продаде е коренно различна тема.Ако искаш с теб може да си пишем цял ден не ми е проблем.
Не съм написал без коментар на цената. А относно това че ми пишеш по поста няма проблем, нали знаеш лоша реклама няма. Аз просто ти показвам че това което ти искаш и аз искам е едно и също. Просто не разбирам защо, не се опитваш ти да го разбереш. Всеки знае че чуждите групи не струват нищо, можеш да си намериш група от 100 000 чуждестранна за 100$ , стига да знаеш къде да потърсиш. Нали искаш да бъдем реалисти , ако моята българска група струва 2, 3000 реални лв. То твоята чуждестранна група не виждам логика цената ти от 3000 лв да е реална. Не знам не се заяждам просто си противоречиш сам.
 
Ти че няма да продадеш тази група за 6000лв ти е ясно много добре.Също ти стана ясно че не е много приятно да се пише на чужди хора в обявите.Кой какво търси и за колко пари е едно на ръка а дали ще се продаде е коренно различна тема.Ако искаш с теб може да си пишем цял ден не ми е проблем.
Хайде напиши ти колко би платил за моята. Ама ако ми напишеш 1500 лв. и в същото време да искаш за 10 пътя по малка група 500 лв. Не е справедливо според мен , не знам , ти кажи? Да не говорим че да намериш група 10 000 е 100 пътя по лесно от това да намериш човек който да продава в днешно време група над 100 000, случвало се е да ми искат по 10 стотинки , дори по 1 лв. на член. Така че израза който отправи към мен че не познавам парите, значи че и ти се самоопределяш така.
 

Горе