Българските отбори във FIFA

traiki

Well-Known Member
Предполагам някои от Вас обичат да си разцъкват някакви игри в свободното време - на телефон, във фейсбук, на компютъра или пък разполагат с гейм конзола. И аз съм от тях и предимного обичам да играя спортни симулатори, но не това е целта на темата. Искам да Ви запозная с работата на едни пичове - BFL Team, които са се заели със задачата да вкарат българските футболни отбори в играта FIFA и за момента се справят много добре, както сами може да видите от снимките.

fdSXTty.jpg eUedIBG.jpg rmzNnDP.jpg TN8S0wg.jpg

За съжаление обаче, работят само 2-ма човека и работата върви бавно и както сами споделиха - имат нужда от помощ. Най-вече за направата на стадионите на българските отбори - Лудогорец, Локомотив София и т.н. Затова реших да им помогна, макар и косвено като пусна тази тема тук. Знам, че тук се подвизават някои доста добри графични дизайнери и ако някой от тях има желанието и свободното време може да им помогне. За направата на стадионите се използват 3D програми - Rhino, Blender или друга, която може да експортне крайния файл в 3ds формат. Ако някой прояви желание може да им пише - forum.bfl-team.com в някоя тема или директно на един от хората, които работят върху добавката - svence.
 
От: Българските отбори във FIFA

Пожелавам им успех на момчетата. От доста време ползвам техните български пачове. Наистина се справят много добре.
 

Горе