Български езиков пакет за Oxwall

От: Български езиков пакет за Oxwall

Аз също се интересувам от бг превод на системата.
 
От: Български езиков пакет за Oxwall

Системата OxWall е една от най-лесните за превод. Всичко по нея може да бъде преведено директно от Admin Panel-а . Успех
 
От: Български езиков пакет за Oxwall

Този CMS върви ли ви нормално? Аз го инсталирах за да видя какво е, обаче една страница от него ми зарежда за 3.5 секунди най-малко, при все че харда ми е SSD. Изследвах го с ProcessMonitor, зарежда супер много файлове, а даже OPcache ми е On. Отгоре на всичко яде и доста процесор. На пръв поглед изглежда добре, безплатно е, но го усещам сякаш е претъпкано с боклуци :shock:
 
От: Български езиков пакет за Oxwall

Ами лично аз съм го тествал около ...... седмица и единственото, което на мен ми хареса, е това че всико е олеснено.
В момента, в който разгледах сайта на "производителя" останах с впечатлението, че за да използваш системата в пълната и светлина, трябва да си платиш 2-3 plugin -а .... които не са никак евтини. Като цяло НЕ препоръчвам OxWall, или поне към този момент :)
 
От: Български езиков пакет за Oxwall

Няма завършен езиков пакет, аз съм го превеждал преди време за един сайт. Като цяло системата е много зле, доста бъгава и с много бъгави плъгини.
 

Горе