Търся: Български и чуждестранни сайтове или мрежа за платени линкове

Станимир И

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте, ние имаме доста клиенти към нас, всеки от тях има сериозен бюджет за добри Обратна връзка (Backlink). Моля, всеки който прегледа подобна услуга под формата на блог, сайт или цяла мрежа, ще се радвам да получа оферта на лично съобщение. Тематиката на всеки сайт не е проблем да бъде от мода до електроника, мебели, спорт ...

Благодаря за отделеното време.

Поздрави,
Станимир И
 
Ами ако си поредният с маркетингово проучване? Как да ти се доверим :) Дай доказателства, че имаш клиенти, които търсят такива услуги..
 
Ами ако си поредният с маркетингово проучване? Как да ти се доверим :) Дай доказателства, че имаш клиенти, които търсят такива услуги..
Привет, ако мислиш че, съм измамник просто не изпращай информация, доказателства много е лесно, над 30% от форума и собственици на онлайн бизнес работят със мен от поне 2 години.

Поздрави,
Станимир И
 
Привет, ако мислиш че, съм измамник просто не изпращай информация, доказателства много е лесно, над 30% от форума и собственици на онлайн бизнес работят със мен от поне 2 години.
По кое да съдя? По итрейдъра ли, по кое? Или по сайта... :D :D :D Ари де, дай хинт на мен лаика :p
 
И след като си със страшният опит и половината форум работи и търси услуги от теб, защо тогава търсиш услуги от колеги/конкуренция?? Не можеш да предоставяш на клиентите си услуги, които конкурентите ти предоставят, така ли? Дай хинт човек, объркваш ме :)

Я си кажи, че още се учиш, и правиш просто маркетингово проучване :p наеш как ще ти олекне ахахаха
 
И след като си със страшният опит и половината форум работи и търси услуги от теб, защо тогава търсиш услуги от колеги/конкуренция?? Не можеш да предоставяш на клиентите си услуги, които конкурентите ти предоставят, така ли? Дай хинт човек, объркваш ме :)

Я си кажи, че още се учиш, и правиш просто маркетингово проучване :p наеш как ще ти олекне ахахаха

Виж, аз не съм психиатър, няма как да ти помогна, няма нужда да спамиш темата.

Поздрави,
Станимир И
 
Нищо не предлагаш, просто правиш маркетингово проучване на конкуренцията! Къде виде спам?? Знаеш ли дефиниция за спам??? Ай нали си ОГРОМЕН специалист :) по всичко :D
 
Къде са ти клиентите?? В сайта нямаш портфолио - НИТО ЕДИН КЛИЕНТ (коя уважаваща се компания, не се хвали с клиентите си). Във фриланса - нямаш нито един отзив.
Кой пързаляш бре диване?!!!
 
Привет, ако мислиш че, съм измамник просто не изпращай информация, доказателства много е лесно, над 30% от форума и собственици на онлайн бизнес работят със мен от поне 2 години.

Поздрави,
Станимир И
Не работя с теб, сори.
 
Up на темата, благодаря за всички изпратили до мен информация, вече поръчах няколко линка + статии от 2-ма човека от форума и съм доволен, ще се радвам ако получа още оферти, моля да пишат и хора със скъпи линкове, бюджета не е проблем, важното е да има качество. Благодаря.

Поздрави,
Станимир И
 
Как па за 6 години Активна дейност, никой не те пофали.. Ти или си ултра наглец или си мистерията на предприемач :)
 
Аз имам теория, че Станимир е открил някаква нова форма на ЛСД, която употребява на ежедневна база и затова така...
 

Горе