Български спамерчета и сайтовете им

От: Български спамерчета и сайтовете им

Обеснявам накратко: С първото съобщение се започва кореспонденция с вас. То е непоискано. Ако вие не се отпишете следващите съобщения стават автоматично поискани.

С действията си като публикувате неверни твърдения вие нарушавате бългаското законодателство. Ако имате някакви възражения или смятате, че са нарушени правата ви ще се радваме да използвате официалният път за да докажете твърденията си, а не чрез уронване на името на фирмата ни.
 
Последно редактирано:
От: Български спамерчета и сайтовете им

Пич, възражения никой не е длъжен да ти праща. Възраженията обикновено се пращат до КЗП. :) Като искаш да си популяризираш сайта трябва да извадиш една пачка и да я дадеш за реклама. Само така е законно. Имиджът на фирмата ти е съсипан, а не просто уронен и за това не са ти виновни другите хора. Най-тъпото нещо на света е да се праща спам на уебмастъри. Това са хора с нулева торентност към подобни гадости и с възможности да си го върнат в десеторен размер.
 
Re: От: Български спамерчета и сайтовете им

Кое от твърденията е невярно? Че харвествате имейли и пращате спам?
Жалко, че до сега не съм получавал писъмце от вас, иначе щяхте да сте на редицата в комисиите.
СПАМ != Маркетинг
Като пораснете, ще разберете.

Обеснявам накратко: С първото съобщение се започва кореспонденция с вас. То е непоискано. Ако вие не се отпишете следващите съобщения стават автоматично поискани.

Извъртате закона както на вас ви е удобно, а? Да ама, не. Прави разлика между поискано и непоискано. Харвестванет на имейли и съответно разпращането на търговски съобщения, непоискани от самия абонат си е чист наказуем спам.

Ако първото съобщение беше: Здравейте, ние сме дрън дрън, и бихме искали да ви предложим част от услугите си, бихте ли желали да прегледате нашият бюлетин - това е започната кореспонденция.
В случая при вас е "Ти беше успешно абониран ...", е ще ме прощаваш, ама никой не е пожелал това "абониране". Консултирайте се с юристите ви, защото ми се струва, че в следващите 2 години ще работите само за да изплатите наложените ви глоби.
 
Последно редактирано:
От: Български спамерчета и сайтовете им

Спам =? Маркетинг? Спорна тема, но тези здраво налазват, регнах си и аз друга поща и не съм се регистрирала почти никъде и хоп спам и пак спам. Поне вече не получавам 'желаните' съобщения за матраците Дормео, с които майка ми се е заринала също така желано :) Най-голямата глупост, която ми се е случвала е от пуснато CV да ме събскрайбнат в лист за нъзлетъри, много нагли хора има еййй
 
От: Български спамерчета и сайтовете им

Брей пък и нагли...
да ти обясня аз сега накратко - как ми казвате в първото съобщение, че трябва да съм супер щастлив, защото съм „успешно абониран “, а после ми казваш, че това е непоискано търговско съобщение.

Последно?



А между другото ти успешно се абонира за моята негативна репутация винаги, когато имам възможност. Честито. За съжаление не се предлага опция “откажи се“.

Обеснявам накратко: С първото съобщение се започва кореспонденция с вас. То е непоискано. Ако вие не се отпишете следващите съобщения стават автоматично поискани.

С действията си като публикувате неверни твърдения вие нарушавате бългаското законодателство. Ако имате някакви възражения или смятате, че са нарушени правата ви ще се радваме да използвате официалният път за да докажете твърденията си, а не чрез уронване на името на фирмата ни.
 
От: Български спамерчета и сайтовете им

Както съм писал в коментара си от 15-ти март изобщо не съм се абонирал за подобни бюлетини.
Другото което е че на друга моя електронна поща бях цъкнал на линка който е предоставен за да се откажа в бъдеще да не ми пращат писма, но няма и 2 дена и пак почнах да получавам е кажете ми това вече какво е.
 
От: Български спамерчета и сайтовете им

Ако имате проблеми, пишете на support at netlabs.bg
Ще отговорим на всяко вашо запитване или проблем. Ако не искате да получавате съобщения от нас, ние ще направим възможното за да ви отпишем
 
От: Български спамерчета и сайтовете им

Моля някой запознат да напише един тюториал 'Как да репортнем шибаните спамери на КЗП-то'.
Че да не ровя из нета как точно се прави.
Ще помолим темата да се стикне.
И вместо само да се оплакваме тука,
Направо да ги репортнем групово
И да ги погребем тия пробити шмиргели.
 
От: Български спамерчета и сайтовете им

Абе тези са аматьори -спамери.
Да вземат пример от баш големия спамер дядя Баран Обама:twisted:

''На официалния сайт на президента бе публикувано видео, а поддръжниците му получиха ЕЛЕКТРОННИ ПИСМА.''

http://www.btv.bg/news/svetut/usa/story/1349248138-Za_Obama_2012_godina_zapochva_sega….html
 
От: Български спамерчета и сайтовете им

Аx тия са толко долни ,как може някой да твърди че ако не му отвърна на гадния спам то аз съм бил съгласен видиш ли с него и вече съм абониран да ми се пращат оферти. На всички мои пощи ме бяха наспамили все едно някакъв азбучен спам.
Но се оплаках на пичовете от mail.bg те ги блокнаха и повече писма от тях не съм получил:p:p:p:p:p:p:p
 
От: Български спамерчета и сайтовете им

На NUNI малограмотният SEO сайт.


Тук, в SEOHelp бихме искали да Ви помогне с получаване на вашия уеб сайт забелязан от колкото се може повече хора. SEOHelp ще бъде публикуване на SEO уроци, за да ви помогнат да научите повече за това как да оптимизирате сайта и се надяваме да привлече повече трафик към тях. Ако мислите, че има какво да допринесе за този сайт не се колебайте да ми изпратите вашите идеи, аз съм винаги търсят по-добри начини, за да обединят повече трафик към вашия уеб сайтове. Ако мислите, имате нужда от повече помощ от безплатни инструменти ние предлагаме за вас в нашия сайт, можете да поискате оферта за вашия сайт от уеб администратора на SEOHelp.info. Ние предлагаме търсачка Optimiziation, дизайн, програмиране, бази данни и услуги за хората с добра идея, но липсата на умения, за да започна. SEOHelp е тук, за да ви предоставят безплатна информация за оптимизация за търсещи машини и уеб свързване стратегии, за да ви помогне да извлечете максимума от вашия сайт.

Сайта му беше нещо
http:// seohelp.info
 
Последно редактирано:
От: Български спамерчета и сайтовете им

Саше много си тъп... в едно си прав, че сайта е мой .. но кой прави този спам не ми е ясен .. Първо, че и аз получих спам в моите сайтове(18 коментара) и ги изтрих и не ги публикувах като коментари. Второ не знам тези хакерски методи.. и трето този сайт е спрян т.е. въобще не се занимавам. Не знам кой олигофрен прави този спам..
 
От: Български спамерчета и сайтовете им

pHAHAHA не му било ясно ;) е защо и на мойте сайтове не почнат да им пускат спам по коментарите некви други ;) ;) ;)
 
От: Български спамерчета и сайтовете им

Обеснявам накратко: С първото съобщение се започва кореспонденция с вас. То е непоискано. Ако вие не се отпишете следващите съобщения стават автоматично поискани.

С действията си като публикувате неверни твърдения вие нарушавате бългаското законодателство. Ако имате някакви възражения или смятате, че са нарушени правата ви ще се радваме да използвате официалният път за да докажете твърденията си, а не чрез уронване на името на фирмата ни.

Я да видим дали съм разбрал:

Аз правя секс с жена ти. Това е непоискан секс.(Тоест ти не си го поискал от мен) Ако не се отпишеш всеки следващ секс става автоматично поискан.
 
От: Български спамерчета и сайтовете им

Я да видим дали съм разбрал:

Аз правя секс с жена ти. Това е непоискан секс.(Тоест ти не си го поискал от мен) Ако не се отпишеш всеки следващ секс става автоматично поискан.

Разби ме хахахахах :D
 
От: Български спамерчета и сайтовете им

Непоискани търговски съобщения

Чл. 6. (1) Доставчик на услуги, който изпраща непоискани търговски съобщения по електронната поща без предварително съгласие на получателя, е длъжен да осигури ясното и недвусмислено разпознаване на търговското съобщение като непоискано още с постъпването му при получателя.

(2) (Изм. - ДВ, бр. 105 от 2006 г., в сила от 24.12.2006 г.) Комисията за защита на потребителите води електронен регистър на електронните адреси на юридическите лица, които не желаят да получават непоискани търговски съобщения, по ред, определен с наредба на Министерския съвет.

(3) Забранява се изпращането на непоискани търговски съобщения на електронни адреси, вписани в регистъра по ал. 2.

(4) Забранява се изпращането на непоискани търговски съобщения на потребители без предварителното им съгласие.
Май господина vlados лекинко се е пообъркал. Няма такова нещо, като автоматично съгласяване и в спама, и при жените.
 
От: Български спамерчета и сайтовете им

Вашия емайл адрес е взет от интернет пространството от сайт за обяви и този емайл е изпратен еднократно до Вас.
Ако сме Ви обезпокоили с нашето предложение, моля да приемете нашите извинения.


http:// obiavi . nie. bg - най-новият сайт за безплатни "големи" обяви.

Търсите или предлагате, това е точното място. Автомобили, Недвижими имоти, Работа, Услуги, Стоки, Екскурзии, Туризъм, Строителство, Ремонти, Запознанства, Домашни любимци и много други. Mоже да качвате неограничен брой обяви с до 16 снимки всяка и неограничено по големина описание.
Вашите обяви ще са валидни за период от 30 до 180 дни напълно безплатно.
Имаме и специални раздели специализирани за "Работа", "Имоти", "Автомобили", "Запознанства" и др. които ще направят публикуването и търсенето на на обяви лесно и приятно а намирането на желана обява бързо и лесно посредством търсачката, която търси по различни критерии в зависимост от категорията обяви в която търсите.
При нас публикуването на обява е лесно, бързо, приятно и безплатно - без досадни СМС-и.
Предлагаме бърз и безплатен достъп до обявите Ви, само с едно кликване на мишката. Бъдете модерни, направете обявите си общодостъпни, публикувайте при нас.
Ако предлагате много продукти и услуги, може да се импортва автоматично каталога със обяви Ви във сайта посредством XML или XLS файл и по този начин автоматично да ви се актуализират Вашите обяви. Също така предлагаме и създаване на фирмени страници, където може да направите представяне на Вашата фирма и дейност. Всичко това разбира се е напълно безплатно. За повече информация се свържете със нас.

Такова извинение до сега не бях получавал :D
 
От: Български спамерчета и сайтовете им

излизал ли ви е надпис в абв поща... че сте превишили лимита си с получени писма? на мен ми излезе... някъде след 20 000 или след 25 000 непрочетени в кутията...
наложи се да трия за да понамаля бройката... лошото е че се трие по 50 максимум наведнъж...
 

Горе