Български фейсбук фенове за Вашите страници

От: Български фейсбук фенове за Вашите страници

Здравей! Интересувам се от такава услуга :)

Имам следните въпроси - като казваш бавно - колко бавно се добавят, ориентировъчно?

Има ли, ако ще и малка, възможност за таргетиране?

Може ли да обясните, какво означава че става трудно?

Здрасти. Някъде около 500 фена на ден можем да добавяме... ориентировачно. За таргериране, няма възможност. Под трудно имам предвид, че чисто технически от наша страна се изискват много повече усилие и време за да добавим феновете, затова и цената е такава. Поздрави!
 
От: Български фейсбук фенове за Вашите страници

Здрасти. Някъде около 500 фена на ден можем да добавяме... ориентировачно. За таргериране, няма възможност. Под трудно имам предвид, че чисто технически от наша страна се изискват много повече усилие и време за да добавим феновете, затова и цената е такава. Поздрави!

Бихме ли могли да го обсъдим това?
В смисъл - аз искам дори по-малко фенове на ден да се добавят. Можем ли да се чуем или да си пишем на лично / поща, за да видим дали ще стане това което си мисля?
 
От: Български фейсбук фенове за Вашите страници

Бихме ли могли да го обсъдим това?
В смисъл - аз искам дори по-малко фенове на ден да се добавят. Можем ли да се чуем или да си пишем на лично / поща, за да видим дали ще стане това което си мисля?
Писах ти лично. :)
 
От: Български фейсбук фенове за Вашите страници

Здравейте !

Вдигам малко темичката... ако някой търси фенове сме насреща... цената е 2ст. на фен, можем да добавяме около 400-800 фена на ден.

Поздрави !
 
От: Български фейсбук фенове за Вашите страници

Добавяте ли още фенове ? Интересувам се за 5000 или 10 000 фена за цена ?
 
От: Български фейсбук фенове за Вашите страници

Да, добавяме. Цената е както пише - 2ст./фен. Натурални, без LJ.
 
От: Български фейсбук фенове за Вашите страници

Здравейте, искам да похваля tsunami! Човекът върши страхотна работа, обеща ми конкретно количество лайкове за около 2 седмици, докара ги за 4 дни. Коректен и точен!
 
От: Български фейсбук фенове за Вашите страници

Здравейте, искам да похваля tsunami! Човекът върши страхотна работа, обеща ми конкретно количество лайкове за около 2 седмици, докара ги за 4 дни. Коректен и точен!

Имахме не лоши дни... Удоволствието беше изцяло наше, радвам се, че сте останали доволни ! :)
 
От: Български фейсбук фенове за Вашите страници

Здравейте, колеги, който поръча до края на седмицата получава 20% фенове допълнително бонус. Поздрави ! :)
 
От: Български фейсбук фенове за Вашите страници

Здравейте! Писах на лично, но нямам отговор вече почти седмица.
 
От: Български фейсбук фенове за Вашите страници

Здравейте! Писах на лично, но нямам отговор вече почти седмица.

Още един, който не чете ПРАВИЛАТА

3. Изискват се 10 поста, регистрация от 10 дни и да нямате негативна репутация за да отпаднат ограниченията които има за новите акаунти.
 
От: Български фейсбук фенове за Вашите страници

Здравейте! Писах на лично, но нямам отговор вече почти седмица.

Колега, нямам съобщение от теб. Сега ти писах. :)
 
От: Български фейсбук фенове за Вашите страници

Здравей! Писах ти на лично. Ако пак не си го получил, драсни тук, за да знам.
Благодаря!
 
От: От: Български фейсбук фенове за Вашите страници

Здравей! Писах ти на лично. Ако пак не си го получил, драсни тук, за да знам.
Благодаря!

Колега, отново нямам писмо от теб. Аз ти бях писал ?! Напиши ми направо тук в темата емайл или скайп да се свържа с теб...
 
От: От: Български фейсбук фенове за Вашите страници

Колега, отново нямам писмо от теб. Аз ти бях писал ?! Напиши ми направо тук в темата емайл или скайп да се свържа с теб...[/QUO

Явно правилата на сайта не ми позволяват да изпратя мейла. Изпрати ми на лично твой контакт - скайп или мейл, и аз веднага ще се свържа с теб!
Лека вечер!
 
От: От: От: Български фейсбук фенове за Вашите страници

Колега, отново нямам писмо от теб. Аз ти бях писал ?! Напиши ми направо тук в темата емайл или скайп да се свържа с теб...[/QUO

Явно правилата на сайта не ми позволяват да изпратя мейла. Изпрати ми на лично твой контакт - скайп или мейл, и аз веднага ще се свържа с теб!
Лека вечер!

Туко-що ти писах с контакти, дано се засечем този път. :)
 
От: От: Български фейсбук фенове за Вашите страници

Колега, отново нямам писмо от теб. Аз ти бях писал ?! Напиши ми направо тук в темата емайл или скайп да се свържа с теб...

Няма как да му получиш съобщението, тъй като няма минимума от 10 коментара :) Четете ги малко тия правила
 
От: От: Български фейсбук фенове за Вашите страници

Няма как да му получиш съобщението, тъй като няма минимума от 10 коментара :) Четете ги малко тия правила

Недей с лошо де, забравил съм ;)
 
От: Български фейсбук фенове за Вашите страници

Как така са активни като и те не знаят как и кога са харесали страницата?
 

Горе