Български dofollow сайтове

D.Marinov

New Member
Правя тази тема, защото видях Проект: BG do follow Идеята е добра, но за съжаление в другата тема нещата са занемарени. Аз ще поема инициативата да поддържам списъка :)

1.Dofollow блогове:
1.SEO блог на Огнян Младенов
2.SEO Новини - оптимизация за търсачки от SEO Lex
3.
4.Блог на Калин за Интернет, SEO и туризъм
5.Блогът на Мартин Христов
6.Свилен ''СВиЛ4оК'' Попов - уеб разработчик на свободна практика
7.Направи си сайт!
8.Jivko Georgiev Weblog - SEO оптимизация, Ruby on Rails
9.Един блог за Уеб дизайн, SEO и разни технологии / Блог на Павел Джунев
10.Последните новини
11.Аз, света и сметачите
12.Уеб дизайн, изработка на сайт, web design, продавам сайт
13.иПотпал
14.Diary of A Serial Eater - Ревюта на хотели и ресторанти в България и по света
15.SEO блог на Ангел Евтимов a.k.a. thunder_go
16.Марио Пешев - freelance проекти, консултации и обучения : Mario's cosy cavern
17.Съзадай шампион! - Versus.bg
18.Игри онлайн
19.SEO блог и уеб програмиране
20.Млад, красив и умен блог
21.Нощен живот - барове, заведения, дискотеки
22.Julian Popov - блог - размисли и случки
23.Беклемето
24.Интересни Новини, Събития и Истории
25.Дневна доза кафе - Личен блог
26.SEOптимизация - Новостите в областта на SEO оптимизация, SEM, SMO, SMM и онлайн маркетинга
27.Какво мислиш?
28.Как да печелим пари от интернет. Блог за уеб дизайн и SEO оптимизация.
29.Личен блог на Кристиян Кацаров
30.Блог за SEO оптимизация
31.Всичко за дрехите
32.Личен блог на Иво Апостолов
33.Трънки и блогинки
34.Блогът на Гонзо
35.Рога и Копита - информационна агенция за зъл и черен хумор - Рога и Копита - информационна агенция за зъл и черен хумор
35.Личен блог на Велян Стайков
36.Блогът на Петър за всичко
37.Блогът на Веселин Тодоров
38.Блогът за усмивки, оптимисти и добро настроение - Оптимистично.ком
39.Tnetbg.net - Технологии, новини и статии за най-новото на пазара.
40.Директория за статии | prstatii.com
Тук ще цитирам част от коментара на BullBlogger от другата тема:
BullBlogger каза:
Тъй като и аз използвам блог коментарите за линкове и трафик искам да дам препоръки към всички, които смятат да се възползват от списъка:

1. 99 на сто това са блогове на колеги т.е. те са пределно наясно защо пускате коментар - покажете елементарно уважение
2. преди да постнете коментар се огледайте дали собственикът на блога има някакви изисквания. Не един и два блога имат нещо като политика за коментарите и там доста ясно са описали кое ще бъде приветствано и кое не
3. Задължително прочетете статията, под която смятате да коментирате - ако искате да спамите има си много по-ефикасни начини и определено не е това мястото
4. Замислете се има ли смисъл да пускате коментар в блог за онлайн бизнес с анкор "продавам пилета". Въпросите са два - изобщо има ли шанс коментарът ви да мине и второ каква е ползата от коментар в нерелевантен блог
5. Ако има ограничения в използването на анкор текст (просто авторът изисква да не използвате ключови думи, а само името си или псевдоним) то тогава не упорствайте - по-добре линк с анкор вашето име отколкото никакъв линк

Ако зачитате труда на авторите на блогове и покажете уважение към тях, аудиторията и към самите себе си ви гарантирам, че коментарите ви ще бъдат добре дошли и винаги ще бъдат одобрявани с удоволствие - та кой не обича редовните читатели

Минути за реклама: Ако някой желае...мога да пусна коментари по блоговете на цена от 8ст. на коментар за повече информация ми пишете Лично Съобщение

Ако имате предложения за други блогове, моля напишете ги в темата или ми ги пратете на ЛС. Благодаря предварително :)
 
Последно редактирано:
От: Български dofollow сайтове

Глeдах ги от предишната тема, сега ще погледна и твоя документ и липсващите ще ги добавя в списъка :)
 
От: Български dofollow сайтове

Добавен е. Имам и един въпрос :) Какво мислите и за събирането на списък с nofollow блогове? :)
 
От: Български dofollow сайтове

Докопах напоследък два тематични follow блога за климатици и ги оспамих с по един коментар така че спокойно може да ги добавите и тях:
http://klimatici.cc
http://klimatik.cc

това което твърдят е вярно - ако коментара е дълъг линка е follow. Прочетет правилата първо!
 
От: Български dofollow сайтове

Докопах напоследък два тематични follow блога за климатици и ги оспамих с по един коментар така че спокойно може да ги добавите и тях:

това което твърдят е вярно - ако коментара е дълъг линка е follow. Прочетет правилата първо!

А като гледам никнейма ти защо ли си мисля, че това са твои сайтове? Или греша?
 

Горе